hallo iedereen

ik wil graag tekst over een plaatje zetten maar dat lukt niet. Het alternatief is dat ik en photoshop de tekst aan het plaatje moet maken maar dat wil ik niet doen.

Snappen jullie het probleem?
Als dit is opgelost ben ik weer voor een deel uit mijn winterdipje. :)

Yorick
<?php
$im = imagecreatefrompng('image.png');

$bg = imagecolorallocate($im, 255, 255, 255);
$textcolor = imagecolorallocate($im, 0, 0, 255);

imagestring($im, 5, 0, 0, 'Hello world!', $textcolor);

header('Content-type: image/png');

imagepng($im);
imagedestroy($im);
?>

schaamteloze copy van PHP.net
Als ik ergens wel een hekel aan heb is het een plaatje dat gegenereerd word door de php zelf, dit komt omdat het nog nooit is gelukt bij mij. Maak ik ga het eens proberen en je hoort zo of het gelukt is!!
ik weet het niet zeker, ik heb het niet precies gecopied
Ik heb een beetje zitten puzzelen en nu doet hij het hoor, heeeel erg bedankt.
Maar weet iemand hoe ik het font kan veranderen?
ipv [php]imagestring()[/php], [php]imagefttext()[/php] gebruiken, dan kun je dat wel instellen
Misschien hier toch wat googlen php.net doorlezen?

Edit: wat vooral handig is is dat onder de function beschrijving op PHP.net er (meestal) een lijstje staat van verwante functions, daar staat als het goed is imagettftext() ook bij als je naar imagestring() gaat.
Ja maar dat is mijn vraag eigenlijk niet Tommy, het is de bedoeling dat ik er gewoon text overheen kan schrijven net als hiernaast zie je toch ook; PHP zoeken, Voting poll, Actieve leden enz, dat wil ik ook.
ja maar dat is gewoon met CSS een zwarte achtergrond, dan een icoontje en dan de tekst
Ja moet ik dan de achtergrond in een divje zetten?

Reageren