[rimg]http://www.beeldspraak.com/images/logo_beeldspraak.gif[/rimg]
Wie zoeken wij?

Je bent iemand die conceptmatig kan denken en ideeën kan aandragen voor het slim en efficiënt uitvoeren van opdrachten.

Je volgt de trends en ontwikkelingen op ICT-gebied en bent bovendien goed in staat deze kennis creatief in te zetten naar internetoplossingen.

Je bent op zoek naar een werkgever die je uitdaagt om jezelf nog verder te ontwikkelen, die in jou wil investeren. Maar waar je ook op vrijdagmiddag een spelletje op de Wii mee kunt spelen.

Wat vragen wij?

[li] een HBO/Universitair werk- en denkniveau;
[li] uitgebreide ervaring met de ontwikkeling van complexe websites en op internettechnologie gebaseerde applicaties;
[li] uitgebreide kennis van programmeertalen en platformen, waaronder uiteraard PHP;
[li] kennis van onder andere (X)HTML, XML, CSS en Javascript;
[li] ervaring met het inrichten van webservers voor klanten en beheer van hosting omgevingen;
[li] enkele jaren aantoonbare relevante werkervaring.

Wat bieden wij?

Een leuke, informele en creatieve werksfeer met enthousiaste collega's. Naast verantwoordelijkheid krijg je van ons ruimte om jezelf optimaal te ontwikkelen. Beeldspraak biedt een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden.

Pas jij bij deze baan? Stuur ons je sollicitatie schriftelijk of via e-mail met daarin een korte motivatie en een recent CV. Je kunt je brief richten aan Martijn Koek: [email protected]

Adresgegevens:
Beeldspraak B.V.
Van Helmontstraat 21
3029 AA Rotterdam
Tel: 010 - 2439122

zie ook: http://www.beeldspraak.com/vacatures
Ik had nog niet in je profiel gekeken. In ieder geval succes op het HBO, ik hoop dat je daar niet "vergeet" om ABN te typen voor je verslagen.
Ik ben nu ook bezig met verslagen, en formeel / informeel typen kan ik prima uit elkaar houden :) Maar iig bedankt :)
@Leon en Iltar
Het heeft geen nut een discussie te houden hier over wat nou beter is aan HBO. HBO'ers pakken nieuwe dingen gemiddeld wat sneller op dan MBO'ers, (gemiddeld dus, niet altijd!) hebben vaak een betere motivatie, omdat ze er wel moeite voor moeten doen en hebben ook vaak een hogere mate van zelfstandigheid en meedenken.

Ik kan me voorstellen dat een HBO werk/ denkniveau wordt verwacht. Het is niet goed als het werkt, maar het is pas goed als het optimaal werkt. Dat zijn een paar dingen waarom ik me kan voorstellen dat HBO niveau wordt gevraagd. Daarnaast (en wederom niet altijd) is het vaak zo dat een HBO'er communicatief wat vaardiger is dan een MBO'er (zeker van de technische opleidingen) Proactiviteit is een term die op het HBO zeker wel naar voren komt/ kwam, op MBO weet ik niet.

Maargoed, dat terzijde, waarom ik eigenlijk postte is omdat ik wil dat jullie verder ontopic verder gaan.
Ontopic dan maar; Nee sorry. Ik heb al een contract getekend bij TransIP.
Ik heb juist gekozen om geen HBO te gaan doen (wel meeloopdagen enzo). Als ik zie hoe die gasten te werk gaan. Hier op stage zitten een paar gasten 3ejaars HBO grafische vormgeving en nog amper verstand van CSS en HTML, laat staan een programmeertaal of scripttaal.

Ik heb nu een contract getekend bij een internet bedrijf waar ik 1 juli begin (voornamelijk PHP).
Jurgen, HBO betekend niet dat je meteen ook alle css en html kent, of wat dan ook. Ik kwam in de eerste op het MBO en kon al php (basis). Andere in mijn klas leerde het pas eind tweede klas.

Wederom een puntje motivatie om voor jezelf iets te doen en niet omdat het van school moet.
Ik zit hier bij een bedrijf wat oplossingen voor de overheid bedenkt / heeft, en die collega's hier, hebben grotendeels hbo gehad, en die weten echt, zoooo ziek veel!

kheb 1 collega gehad, en die heeft bijna alle pakketten in elkaar geflanst... en geloof me, dat is echt afschuwelijk uitgebreid en netjes in elkaar gezet... elke x als ik de code in duik, lik ik m'n vingers er bij af....
Ik doe zelf momenteel HBO Software Engineering, maar ik merk wel duidelijk wie hiervoor HAVO of MBO hebben gedaan.
MBO'ers zijn meer praktisch gericht, de mensen uit onze klas die MBO hebben gedaan, die zijn meestal het eerst bezig met het tikken van de code, nog voor dat ze alles goed hebben uitgedacht.
Ik denk dat het grootste verschil tussen HBO en MBO, het verschil tussen theorie en praktijk is. (HBO dus meer vanuit de theorie naar de praktijk werken, MBO vanuit de praktijk klein beetje naar de theorie)

Voor de rest wil ik liever een baan voor max 16 uur in de week, in omgeving noord-holland (noord) of leeuwarden :P
iltar van der berg schreef op 28.04.2009 15:49
Jurgen, HBO betekend niet dat je meteen ook alle css en html kent, of wat dan ook. Ik kwam in de eerste op het MBO en kon al php (basis). Andere in mijn klas leerde het pas eind tweede klas.

Wederom een puntje motivatie om voor jezelf iets te doen en niet omdat het van school moet.


Snap ik. Maar je mag toch verwachten dat je dit wel weet na 3 jaar. Broertje van m'n vriendin zit in zijn eerste jaar HBO Multimedia en die begint nu met HTML/CSS.
Graag weer ontopic, er wordt hier een vacature aangeboden. Discussie over het verschil tussen MBO en HBO graag voeren in de koffiehoek.

Reageren