Is het nou echt zo moeilijk om Google gewoon een keer te gebruiken? Het kostte mij welgeteld 2 seconden om op Google iets te vinden... Het duurde werkelijk nog langer om dit berichtje te typen..
Doe niet zo popi-jopi Justin, die wiki pagina heb ik allang gelezen.
Er helemaal staat niet op wat EM betekent noch waar het vandaan komt, miss moet je voortaan toch iets meer dan 2 seconden de tijd nemen voordat je post.
Sorry dat ik me er even mee bemoei maar ik moet zeggen dat Justin een punt heeft. Die wiki pagina legt haarfijn uit wat "em" betekend EN waar het vandaan komt! Voortaan even meer dan 2 seconden tijd nemen om wikipedia te lezen.
Ik denk dat dat er staat omdat die regel met de hoofdletter M tegenwoordig niet meer op gaat. Dus je kunt "em" niet meer zo defineren. Maar het zal wel de reden zijn voor de naam "em". De huidige definitie is de definitie die bovenin staat.