Hallo, de website www.tonlips.nl staat al een tijdje online, maar nu krijg ik opeens de volgende foutmelding. Ik kan ook niet meer inloggen in het administrator gedeelte.
Hopelijk heeft iemand een idee waar het aan kan liggen?! Alvast super bedankt.

Ik weet niet precies waar ik dit probleem moet posten of hoe ik het moet noemen. Hopelijk is het goed zo. Ook heb ik al in dit forum gezocht maar kon het antwoord niet vinden.

Groeten, Marjon Stekelenburg

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tonlips.nl/www/index.php:1) in /home/tonlips.nl/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tonlips.nl/www/index.php:1) in /home/tonlips.nl/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tonlips.nl/www/index.php:1) in /home/tonlips.nl/www/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Dit is trouwens de code uit session.php:

// start session if not startet
if( $this->_state == 'restart' ) {
session_id( $this->_createId() );
}

session_cache_limiter('none');
session_start();

// Send modified header for IE 6.0 Security Policy
header('P3P: CP="NOI ADM DEV PSAi COM NAV OUR OTRo STP IND DEM"');

return true;
[google]Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at[/google]
Bedankt voor je reactie en de link. Wat ik eruit op maak is dat ik de betreffende code in session.php naar boven moet verplaatsen. Deze code heb ik dus gekopieerd naar boven. Er verandert alleen helemaal niets.

Kan iemand een duidelijke uitleg geven hoe dit op te lossen??

Alvast bedankt.

Groeten, Marjon
session_start boven de output doen dus boven de html
Deze vraag is zo vaak gesteld, dat je wel een duidelijk antwoord moet kunnen vinden. Er staat op php.net onder de FAQ een antwoord voor dit probleem en op [php]session_start[/php] staat ook nog uitleg.
is het niet toevallig zo dat in je index.
de session wordt 'geincluded'
dan kan het maar zo zijn dat op je index de fout al zit endus niet is je session.php.

verder las ik op Joomla ook nog iets.lang leve joomla.......

Groeten, Antony
Zoals Karl Karl al aangeeft is deze vraag, ook recentelijk, al vele malen gesteld. Je maakt gebruik van Joomla! ?? Tsja, dat is het nadeel van zo'n pakket: je vertrouwt er op en bij problemen weet je vaak niet wat te doen.
Als ik naar de broncode van je pagina kijk, zie ik dat die begint met <script type="text/javascript" src="......."></script><br />
en zoals Jordi Kroon al aangeeft (en in de vele andere topics is aangegeven) mag er geen output zijn
Er mag ook geen spatie voor staan
Voor als je het niet begrijpt, kijk eens naar mijn uitleg hier. Hier heb ik het over de [php]header[/php] functie van php, maar hetzelfde geldt voor sessions.
Is het een idee om de je index pagina te posten?
Dan wordt na mijn idee alles duidelijk.

volgens mij wordt er namelijk een pagina geinclude rond row 423...
terwijl op regel 1 (Volgens de regels) je header c.q. session begint.

Groeten Antony
Antony Riksen op 02/04/2011 23:24:30

Is het een idee om de je index pagina te posten?
Dan wordt na mijn idee alles duidelijk.

volgens mij wordt er namelijk een pagina geinclude rond row 423...
terwijl op regel 1 (Volgens de regels) je header c.q. session begint.

Groeten Antony


Volgens mij is het probleem ook gewoon al opgelost hoor. Code pasten bij zoiets is niet nodig.

Reageren