Dit is mijn eerste post op dit forum. Dus sorry als ik iets verkeerd doe.
Ik heb problemen met mijn contact.php. Het is mijn eerste poging tot php, maar ik had er een goede tutorial voor gevonden. Ik weet niet precies wat het probleem is.
Als ik hem upload op mijn server kan die niet naar die pagina, ik krijg een HTTP-fout 500 code. De site is www.celcommunicatie.nl/php/contact.php in dreamweaver geeft die ook een kleine fout aan, maar ik heb precies het zelfde staan als in de tutorial. Het zegt dat dit: <p id="feedback"><?php echo $feedback; ?></p> fout is.
Als jullie me kunnen helpen zou ik dat heel graag accepteren.
Bij mij zegt die dit: Serverfout
Er is een fout opgetreden toen de website http://www.celcommunicatie.nl/php/contact.php probeerde op te halen. De server kan offline zijn wegens onderhoud of kan onjuist zijn geconfigureerd.
Hier zijn enkele suggesties:
Laad deze webpagina later opnieuw.
HTTP-fout 500 (Internal Server Error): Er is een onverwachte voorwaarde gevonden toen de server het verzoek wilde uitvoeren.
Ik denk dat u deze zin wil: [Sat Dec 03 13:03:32 2011] [error] [client 84.106.223.86] PHP Parse error: syntax error, unexpected $end in /sites/celcommunicatie.nl/www/contact.php on line 99
en hier is mijn code van die pagina:
<?php
$to = "*";
$subject = "dit komt van de site";
Lees aub eerst een paar topics hier door of zoek een goede/betere tut op internet op, want er staan de nodige fouten in.
Plaats aub al je code tussen code-tags. Wat is regel 99??
Je fout wordt veroorzaakt, ogenschijnlijk, door php. Verwijder, tijdelijk even het php-deel en kijk of je dan wel wat ziet. Dan stap voor stap weer toevoegen. Je merkt dan vanzelf waar de fout optreedt.
Gaat action="?" werken?
Haal in ieder geval je mailadres weg, anders heb je straks keuze uit Rolex, Viagra, etc...
Hoe kan je dan het er stap voor stap dan weer inzetten. Ik heb nu even het hele php gedeelte er uit gehaald, maar wel nog contact.php gedaan en hij doet het nu weer, maar alles is toch 1 functie? dan kan je toch niet stap voor stap doen ?
Ik zie in ieder geval op 2 plaatsen php code.
Het bovenste deel kun je toch opsplitsen?
Eerst tot en met regel 9 (het zinloos aanmaken van variabelen) er in plakken. Werkt het dan goed? Plak je t/m 21 er in. Eventueel test/controleer je de inhoud van de variabelen nog (mbv echo).
Als alles blijft werken, plak je het deel 'waar' van de if (zou die overigens anders formuleren). Nog steeds geen problemen? Plak ook het 'niet waar' gedeelte er weer in.
Gebruik overigens liever php mailer of swiftmailer ipv de mailfunctie van php. Kies je wel voor de mailfunctie, zorg dan dat je hem goed gebruikt.