Ik zit met mijn hosting bij mijnhostingpartner.nl, hun gebruiken phpmailer om emails te versturen. Ik mail dus ipv mail() met mailTo().

Nu vroeg ik mij af, kan ik ook met de phpmailer emails lezen?
Hun webmail adres om emails te lezen is: http://webmail.mijnhostingpartner.nl/ maar ik wil graag op mijn eigen site email's kunnen lezen..

Alvast bedankt voor de info.
Het is inderdaad gewoon vreemd, ene zegt van wel ander zegt van niet.

Khad inderdaad met fsock al een goed begin, maar toch maar iets meer verdiept in imap, en dit werkte gewoon vlekkenloos. Dus ik ga dit denk ik maar gewoon gebruiken, ik heb niet gevraagd of die functie aan mocht ofzo, het werkte gewoon.

Dus ik denk eigenlijk niet zo zeer snel dat ik er problemen mee kan krijgen...

[size=xsmall]Toevoeging op 24/12/2011 09:12:47:[/size]

Heeft iemand enig idee hoe ik het beste de emails kan sorteren op datum? Ik ben bezig met imap_sort maar krijg er geen fatsoenlijke werking uit:

<?php
$message_count = imap_num_msg($imap);
$sorted = imap_sort($imap, SORTARRIVAL, 0);

for ($i = 1; $i < count( $sorted ); ++$i) {
$header = imap_header($imap, $sorted[$i]);
$subject = $header->subject;
$body = trim(substr(imap_body($imap, $i), 0, 100));
$prettydate = date("Y-m-d H:i:s", $header->udate);

if (isset($header->from[0]->personal)) {
$personal = $header->from[0]->personal;
} else {
$personal = $header->from[0]->mailbox;
}
$berichtNummer = str_replace(" ", "", $header->Msgno);
//$email = "$personal <{$header->from[0]->mailbox}@{$header->from[0]->host}>";
echo "<div onclick=\"requestPage('adm=webmail&amp;readMail=". $berichtNummer. "')\" style=\"width: 600px; height: 35px; background-color: #EEEEEE; border: 1px solid #000; margin-bottom: 2px;\" onMouseOver=\"this.style.backgroundColor='#AAAAAA';\" onMouseOut=\"this.style.backgroundColor='#EEEEEE'\">

". $personal ."<span style=\"float:right;\">". TimeToString($prettydate). "</span><br /> ". $subject."</div>";
//echo $header->Msgno."<br />";
}
?>
Dennis,

Je doet er idd goed aan om bij hun te mailen en vooral VEEL temailen.
Je hebt bij Mijnhostingpartners.nl nu net de 2 medewerkers gehad, die bij mij altijd de indruk wekte van: Zeur op, laat me met rust en anders zoek andere hosting.
Ik heb vele problemen in verleden gehad met die Bas. Laten we maar over Jaap me mond dicht houden, want voor hem heb ik al helemaal geen goed woord over.

Des al niet temin, hoop ik voor Dennis dat hij het aan de praat krijgt met wat hij wil. Maar hou jou hosting in de gaten.


Edit:
Het lijkt dat ik mijnhostingpartners.nl afkraak. Dit is niet zo. Ik kraak alleen de support af. De rest kwa bereikbaarheid en up-to-running was altijd goed na wens bij hun.
Van die bas ben ik het wel mee eens, had vaker een ticket waar ik afgemekkerd werd, en de tickets worden ook vaak zonder pardon gesloten. ( Kan dan dus niet meer reageren )

Ondertussen heb ik wat ik wil werkend met imap_open(). Had nog nooit gewerkt hiermee maar begrijp het nu, en laat die support maar even achterwegen.

Zat eerder bij starthosting, maar die waren zo ongelovelijk traag dat ik overgestapt ben naar mijnhostingpartner.

Bedankt voor de info Frank!
Ervaring hebben ze niet. Ze weten blijkbaar niet een dat imap_open() gewoon open staat, en dan zeggen ze nog dat het niet mogelijk is?

het klinkt alsof ze geen ervaring daar hebben bij Mijn Hostingpartner, en maar wat uit de lucht lopen te blaten.
Dennis,

Geen dank hoor. Als ik iemand kan helpen met enige info in welke vorm ook zal ik dat zekers doen. Als je nog een andere hosting zoekt kan ik Mijn.domijn.nl aanraden.
Wel is waar geen tel support ma wel altijd correct in mail support.

Aar,

Enige wat ik op je laatste bericht kan melden is.
Helemaal gelijk in.
Toch zit ik even dwars, heb imap nu lekker werkend, alleen de mails lezen is een beetje vreemd.

Ik gebruik nu deze functie om de headers goed te zetten in de email: http://pastebin.com/HpXBP6Eu

Daarna gebruik ik dit om de functie aan te roepen:

<?php
$dataTxt = get_part($imap, $berichtnummer, "TEXT/PLAIN");

// GET HTML BODY
$dataHtml = get_part($imap, $berichtnummer, "TEXT/HTML");

if ($dataHtml != "") {
$msgBody = $dataHtml;
$mailformat = "html";
}else{
$msgBody = preg_replace("\n","<br>",$dataTxt);
$mailformat = "text";
}
?>

En vervolgens echo ik de $msgBody variable.

Nu krijg ik alleen van die rare tekens als zon vierkantje, hier aangegeven als vraagteken.

?

na de enter.

Dus als je bijv een zin hebt als dit krijg je dus met zon vierkant:

Hallo PHPHulp,
?
Alvast bedankt voor de medewerking.
?
Groet,
?
Dennis

Wat gaat hier fout?

[size=xsmall]Toevoeging op 24/12/2011 18:16:24:[/size]

Vierkantje ziet er zo uit: http://pastebin.com/ca3k8mHB
Dat heeft te maken met de manier waarop gegevens worden verwerkt in php. kijk eens naar de functies utf8_encode() en utf8_decode(). volgens mij moeten die de problemen oplossen. De juiste html tags gebruiken kan ook helpen.

succes!
Ga er toch weer even op reageren, het imap gebeuren werkt helemaal perfect, op 1 ding na.

Ik kan emails, lezen, verwijderen, van map verhuizen alles.
Ik kan alleen geen emails verzenden op een of andere manier.

Mijn code:

<?php
$mbox = imap_open ("{smtp.mijnhostingpartner.nl:143}INBOX",
"user", "pass") or die('connection failed '.imap_last_error());

$to='[email protected]';
$siteemail='[email protected]';
$subject = "This is subject";
$headers .= "From: $siteemail<$siteemail>\n";
$headers .= "X-Sender: <$siteemail>\n";
$headers .= "X-Mailer: PHP\n";
$headers .= "X-Priority: 1\n";
$headers .= "Return-Path: <$siteemail>\n";

$message = "This is the text.";
if( $mbox ){
echo "Verbonden met mailserver.<br />";

if(!imap_mail ($to, $subject, $message , $headers)){
echo "niet gelukt, error: <br />";
echo imap_alerts();
}
}
imap_close($mbox);
?>

Ik krijg geen error terug, ook niet met imap_errors().

Met mail() werkt het wel, alleen komt de verzonden email niet in verzonden items terecht in mijn mailbox, is er een manier om hier omheen te komen?
Dennis, lees ff je pb heb je wat info gestuurd.

Jesse
Jesse, een forum is er voor zodat iedereen vraag + antwoorden kan lezen. Daar hebben mensen later ook wat aan.
Gelieve de oplossingen dus hier op het forum te plaatsen en niet via een pb.
Mocht je een PB hebben gestuurd met een ander onderwerp is het natuurlijk onnodig om dat hier te melden. Dennis ziet de PB vanzelf wel.

Tevens is dit topic al een beetje oud...

Reageren