Hallo allemaal,
Even een vraagje... ik vraag me iets af. Bij het inloggedeelte van een cms is het dan verstandig om een optie te bieden om gebruikersnaam / wachtwoord op te slaan? In de cms kunnen ook persoonlijke zaken komen te staan zoals jouw persoonlijke adresgegevens, vrije dagen e.d. In ieder geval informatie die niet voor andere collega's zichtbaar mag zijn.
Nu vraag ik me dus af wat wijsheid is:
1) niet de mogelijkheid bieden om gebruikersnaam / wachtwoord op te slaan
2) mogelijkheid bieden om alleen de gebruikersnaam op te slaan. De gebruikersnaam staat dan ingevuld, maar je moet zelf het wachtwoord nog invullen.
3) mogelijkheid bieden om zowel de gebruikersnaam als het wachtwoord op te slaan (je wordt dan automatisch ingelogd)
Optie 1 is het meest veilig maar betekent wel dat je als gebruiker telkens je gebruikersnaam en wachtwoord moet invullen. Optie 3 is het minst veilig, maar wel het meest gemakkelijk (je hoeft dan niks in te vullen).
Wat vinden jullie? Graag advies.
2.642 views