Waar het PHP-hulp praat topic (deel 2) de gehele dag open is, is het Nachtbrakers praat topic open van 0:00 tot 6:00. Een rustiger topic, afhankelijk van het aantal nachtbrakers natuurlijk.

De regels
- Er mag alleen worden gepraat van 0:00 tot 6:00. Op vrijdag en zaterdagavond is het wat drukker, dus kan er vanaf 23:00 worden gepraat.

- Off-topic is niet mogelijk dus alle reacties zijn toegestaan, mits ze voldoen aan de volgende regels:

- Agressieve, onwettelijke, bedreigende, lasterlijke, vulgaire, obscene, racistische, misleidende of anderszins ongepaste of irrelevante bijdragen, naar interpretatie van de redactie, zijn niet toegestaan.

- Het plaatsen van persoonlijke informatie van derden (zoals e-mailadressen en/of telefoonnummers) is niet toegestaan.

- Teksten, advertenties en links van promotionele dan wel commerciële aard mogen niet worden geplaatst

- Woorden dan wel zinnen onnodig in hoofdletters plaatsen ("schreeuwen") is niet toegestaan, evenals het naar inzicht van de redactie overdreven gebruik van vet, cursief, onderstrepen...

[size=xsmall]Toevoeging op 21/04/2012 01:01:25:[/size]

De eerste vraag die nu gaat worden gesteld; waarom een nachtbrakers topic? De regels en de opzet zijn identiek aan die van het PHP-hulp praat topic!

Dit klopt, maar het heeft één belangrijke toevoeging. In de nacht is het een stuk rustiger dan overdag. Het is dan ook grappig om overdag de berichten nog eens terug te lezen wanneer iedereen slaapt. Wat voor reden er is om in de nacht wakker te zijn en op PHP-hulp te zitten bijvoorbeeld. Let erop dat het topic wel gewoon publiekelijk te zien is, dus Google komt ook langs. Ben je de volgende dag "ziek thuis" en hier komt jouw baas of school achter is dit voor eigen risico :)

Om de aftrap te geven; ik ben (nog steeds) bezig met een redelijk groot project wat ik aan het bouwen ben met het Zend Framework. Alles leuk en aardig, maar sommige relatief simpele dingen zijn toch wel erg omslachtig. Zo wil ik bijvoorbeeld een formulier weergeven op een andere manier dan de standaard is binnen het Zend Framework: in twee rijen. Met gewoon puur HTML/PHP heb ik het formulier opgebouwd hoe ik het wilde in exact 20 minuten. Ik had er alleen geen zin in om alle fouten handmatig weer te geven; dat kan natuurlijk beter via Zend_Form zelf. Na in totaal 5 uur heb ik het formulier bijna zoals ik het wil. Wijze les voor de volgende keer..
Frank Nietbelangrijk op 04/08/2013 09:29:19

Bedankt Ozzie, mijn eetlust voor het ontbijt is bij deze om zeep geholpen :P

En dat is dus precies de rede dat je hier na 6 uur 's ochtends niet meer mag reageren/kijken ;-)
Lekker hoor die warmte... maar waarom waait het niet een beetje. Pfff...
Het heeft de hele dag al gewaaid. Maargoed, ik heb het slapen ook al opgegeven... Over een paar uur nog eens proberen
Hier is het windstil... ik ga m'n bed maar eens opzoeken. Trusten!
Pfff, ja hier ook erg warm xD en dan morgen weer werken :(
Same here.. Maar goed, nu toch wakker dus kan net zo goed werken..
Geen nachtbrakers meer de afgelopen dagen?
Tuurlijk wel ;)
hmm ja ik ben regelmatig aan het nachtbraken. Maar niet omdat ik zo nodig in dit draadje moet schrijven. Het punt is namelijk - denk ik - dat ik het heel fijn vind om wanneer iedereen slaapt nog eens rustig om internet te lezen, iets uit te zoeken of bij te leren. Soms schrijf ik gewoon wat ideeën op om mijn gedachtes wat te visualiseren en probeer ik plannen uit te werken waar ik dan soms de komende dagen weer mee vooruit kan. Ik ben 100% ook een echt avondmens. Sla de ochtend maar over :-)
+1 frank =)

vind rest van nl alleen niet zo heel leuk helaas..

Reageren