Hallo,

Graag wat commentaar op mijn portfolio layout:

je hebtbeter contrast nodig in je tekst. donkergrijs tegen zwart leest niet fijn (nu ziet het eruit alsof je droevig bent dat je je design moest veranderen). als je al grijs wilt (zou ik niet doen) gebruik dan een lichtgrijs. ik zou gaan voor heel lichtgroen, en lentegroen in de rest van je pagina als accenten
ik vind die groene randjes niet mooi en ik vind het teveel zwart en leeg, misschien als je het zou bouwen in html met een beetje content erin dat het dat anders smoelt maar op dit moment vind ik het te donker.
De groene randjes is een persoonlijke smaak, en in mijn ogen niet storend (ik vind het wel wat hebben).

Verder is alles al stukken lichter dan je eerste concept, ziet er goed uit. Misschien de achtergrondkleur van de nieuwsberichten een paar tintjes lichter maken, is wat gemoedelijker voor de ogen.

Al bij al, big improvement op het eerste en tweede concept!
dus meer zo iets:




nu is het geheel iets lichter, ook even bij een andere geupload dus nu is het plaatje in normale grootte
@Vincent,

Ja ik vind dat persoonlijk wat netter staan, nu springen je berichten er ook wat meer uit.

P.S. misschien voor je berichten div rounded corners gebruiken? Heel lichtjes 5px ofzo. Haalt dat gehoekte eraf, aangezien je menu knoppen ook rounded corners hebben.

Wat vind je zelf?


ik denk dat ik de met de rounded corner inderdaad mooier vind.
ik heb het middenvlak ook wat lichter gemaakt, die leek mij ook wat te donker
Oogd gelijk een stukje 'frisser' nu. Het is alleemaal wat lichter en helderder ;)
Ik vind hem er strak uit zien.
Misschien die wolkjes doorlaten lopen in de rest van de layout? Zij het heel licht..

Hij ziet er inderdaad een stuk beter uit dan het eerste concept :)

Reageren