Knutsel ik van alles in welkaar om kolommen samen te voegen is het topic weg

Wouter J op 30/08/2012 22:35:46

Het rechercheteam van PHPhulp is op onderzoek uit gegaan en aan de hand van de berichten van Eddy en Stef in dit (lees: het topic 'Topic weg' op http://www.PHPhulp.nl of http://open.phphulp.nl of http://phphulp.nl, geplaatst op dertig augustus tweeduizendtwaalf om achtienuurvierentwintig met het id 86412) topic kunnen we concluderen dat naar alle waarschijnlijkheid Stef reageerde in een topic (anoniemtopic, waarschijnlijk al verdwenen voor het onderzoek begon) die Eddy had aangemaakt over GROUP_CONCAT(). Het topic was al verwijderd voordat stef zijn reactie had afgemaakt en toen hij op 'Reageren' klikte kreeg hij een melding dat het topic verdwenen was, hierop heeft Stef uit irritatie dit topic geopend.

Nee, even serieus. Wat is het totale nut van dit topic en vooral van die laatste reactie van stef, waarin hij uitlegt wat al 2 mensen ervoor hebben uitgelegd?


Php knipper op 30/08/2012 22:56:48

@wouter J
meschien een stomme vraag maar wat is open.phphulp.nl (lijkt me hetzelfde )

Geen stomme vraag, is namelijk al een keer gesteld. Wat het precies is? Joost moge het weten: http://www.phphulp.nl/forum/topic/open-phphulp/80827/

Reageren