Weggehaald wegens offtopic.
- Dennis - op 12/12/2012 15:13:44

Ik vind het nog zieliger dat je me niet goed quote.


Wat, jij bent te laat met je bericht wijzigen, ik niet met quoten zie je wel.
@Dennis, ben je nu serieus?

"Maar goed, ik zie MBO, ik zie Brabant, ik weet genoeg."

Ik zou mezelf eens even heel diep gaan schamen als ik jou was.

"Ik ervaar dit hetzelfde als dat ik naar een winkel ga en ik zeg ik wil alleen een broek hebben en dat ze meteen door gaan zeiken over, wil je nog een trui, wil je nog een t-shirt."

Nee, dat zie je totaal verkeerd. Je moet dit zien als dat je naar de autogarage gaat om je olie te laten bijvullen, en de monteur je er vervolgens op wijst dat je remblokken versleten zijn wat kan leiden tot gevaarlijke situaties.
Veel plezier met dit topic, ik heb niks gezegd, de mazzel ik maak wel een nieuwe account aan met een andere flame naam :)
Lijkt me slim dat hier een slotje op komt.
Aan allemaal, ik heb melding gemaakt van dit topic en van het gedrag van Dennis. Dit soort figuren kunnen we hier niet gebruiken. Ik neem aan dat er vanuit het PHP hulp team snel een passende reactie zal volgen.

Reageren