Hoi PHPHulp,

Ik heb de afgelopen maanden gewerkt aan Pozzy. De site is gebouwd in PHP. Dit is een social game met het doel om gebruikers nieuwe ervaringen te laten opdoen, nieuwe plekken te laten ontdekken, nieuwe mensen te laten ontmoeten en sociale interactie te stimuleren.
De reden dat ik deze website heb gemaakt is, omdat ik met mijn vrijwilligerswerk bij het Rode Kruis merk dat er heel veel mensen zijn die zich eenzaam voelen.
Ook vind ik dat er teveel aan datamining wordt gedaan. Alle grote internetbedrijven willen altijd maar alles van hun gebruikers weten.
Ik probeer met Pozzy een tegenbeweging te beginnen. Gebruikers hoeven geen account aan te maken om gebruik te kunnen maken van de site/game.

Ik ben heel benieuwd naar jullie mening.

Wat vinden jullie van deze ideologie. En hoe vinden jullie dat dit uitgewerkt is in Pozzy?
Wat vinden jullie van de responsive vormgeving?
De website is met name bedoeld voor smartphones. Wat vinden jullie van de usability op smartphones?
Hebben jullie nog performance tips?

Alvast bedankt voor jullie tijd en mening. Alle commentaar en kritiek is welkom!

Gr.

Willem
Mijn persoonlijke mening ?

Een klote site.
Volkomen in het Engels en ik zie ook de link met het Rode Kruis nog niet zo erg,

Je hebt een hekel aan data mining maar je wilt wel iemands lokatie weten anders mag hij/zij niet mee doen.

Alleen al uit privacy oogpunt ben ik heel snel vertrokken. Dan heb ik het nog niet over mensen die moeite hebben met de Engelse taal.


Hoi Pipo Clown,

Bedankt voor je mening. Er is verder ook geen link met het Rode Kruis. Ik heb de site gemaakt naar aanleiding van mijn ervaring met mijn werk voor het Rode Kruis. De site heeft verder geen band met het Rode Kruis zelf.
Ik begrijp je kritiek over de taal van de website volledig.
En ook goed om te weten dat een locatieservice gebaseerde game mensen kan afschrikken.

Gr.

Willem
De site op zich ziet er best netjes uit.
De home pagina is wel vrij lang. (Wel licht mooi het onderdeel op als je scrolt)
Als je verder door klikt word alles heel netjes uitklapbaar.

Wat de site nou precies moet doen is me minder duidelijk, als ik namelijk Enter vraagt hij om de locatie gegevens en dan zie ik niet wat er nog moet gebeuren...

Waarom rechts en links een menu? Zijn beide hetzelfde (toch?)

Ook krijg ik onder Connect op mijn pc een link te zien onder de qr code namelijk:
https://www.pozzy.nl/?qr=56

Maar op mijn smartphone/tablet blijft dit input veld leeg.

Groeten!
Hoi D B,

Bedankt voor je reactie. De linker en rechtermenu kritiek hoor ik inderdaad vaker. Ik heb het zo gedaan, omdat ik zelf mijn mobiel linkshandig bedien en ik het vervelend vond dat ik niet bij de hamburger aan de rechterkant kon (kleine handen).
De link onder connect zal ik naar kijken.
Ook zal ik even nadenken over hoe ik het duidelijker kan maken voor de gebruiker waar de site voor is en wat er gaat komen als de gebruiker begint.
In ieder geval bedankt voor je bruikbare tips!

Gr.

Willem
Pipo Clown op 22/03/2014 17:36:32

Mijn persoonlijke mening ?

Een klote site.

Iets andere formulering zou wenselijk zijn. Vind dit een beetje overdreven.

Pipo Clown op 22/03/2014 17:36:32

Mijn persoonlijke mening ?

Een klote site.
Volkomen in het Engels en ik zie ook de link met het Rode Kruis nog niet zo erg,


Wat nuance mag zeker wel, met enige uitleg waarom het geen geweldige site is.
Worden als 'kl*te' dragen niks bij aan een goede discussie.
Ik vind het een mooie site!
Dat Engels is een - punt, maar daar kun je hopelijk wel iets aan doen?
Ik ben geen Talenknobbel, dus ik zal direct de site verlaten. Dat wil je natuurlijk niet! Dus Nederlandse versie!
Verder opbouw van de website is mooi.
Leuke gebruikers interface.

En véél succes met je spel!
Webmaster Robbe,

Bedankt voor je feedback. Ik zal nu ik vaker commentaar heb ontvangen over de taal zo gauw mogelijk ook de Nederlandse variant implementeren.

Gr.

Willem
Op zich is het een leuk idee, maar zoals de anderen zeggen, een Engelse site op een .nl domein?

Ik vind je pagina's ook een beetje vaag in elkaar zitten. Ik zou submenu's als deze Men vs Woman, Discover, etc.. allemaal in het menu zelf zetten.

Maak de startpagina ook veel duidelijker. Alle belangrijke info op 1 centrale pagina, niet te lang, niet te kort... Nu is het echt niet duidelijk wat dit spel is en wat je ermee kunt doen.
- Raoul -,

Bedankt voor je tips.

Ik ga aan de slag met de tips die ik van iedereen heb gehad.

Heel erg bedankt PHPHulp!

Reageren