Christophe, wees eens eerlijk. Hoeveel tijd heb je besteed aan het doornemen van de tut's waar je naar verwezen bent in de diverse topics die je hebt geplaatst?
Hoeveel moeite heb je gedaan om met Google naar antwoorden te zoeken?
De vraag die je in dit topic stelt, had je niet hoeven te stellen als je a) de eerdere reacties had opgevolgd en/of b) Google had gebruikt.
Verder is het erg jammer dat je niet alleen met de tut's niets lijkt te doen, maar ook met andere opmerkingen niet.
Je kunt heel snel reageren op een reactie van iemand met een melding van 'het werkt niet' of 'begrijp ik niet'. Maar als je zo snel reageert, (be)twijfel ik of je wel echt moeite hebt gedaan om wat met het antwoord te doen.
Geef mij daarom eens 1 goede reden, waarom ik je zou blijven helpen, als jij geen enkele moeite lijkt te (willen) doen?