Ja, maar dat is niet wat ik nodig heb.
Je slaat nu per regel een mail-adres op, lijkt me.
Hoe wil je de tweede soort gegeven dan groeperen bij de eerste? Deze scheiden met een pipe-symbool | ?
maar zo als ik zeg heb er geen verstand van. maar het werkt wel alleen 1 regel. maar het klopt dat deze gescheiden moet worden maar hoe. ik weet dat niet. maar als je de html code opent als voor beeld. zo zou ik het ook in het text docunument willen hebben opgeslagen. zo dat ik het kan ophalen.
Ah, het is een opslag voor IP's en hostnames, met een beschrijving. Aan de verwijzing naar maillist.php deed mij vermoeden dat het om een maillijst ging. Misschien dat daar enige verwarring in was?
In dit geval spreken we dan van IP/hostname en beschrijvingen. :-)
Je hoeft er geen verstand van te hebben, je moet alleen wel weten hoe je het graag in je text-bestand save.txt ziet verschijnen. Een IP/hostname is nu één regel, waar plaats jij je extra beschrijving dan? Op de tweede regel? Op dezelfde regel, en hoe scheid je deze van het mailadres?
Het zijn toch dingen waarover je eerst moet nadenken.
Voor de makkelijkheid zou ik kiezen om dit met een | te scheiden:
123.123.123.123|Server van Pietje
12.12.12.12|Server van Klaasje
12.34.56.78|Server van Jasmijntje
klopt precies wat je zegt. ik heb dit dan ook van internet gehaald en beetje aangepast. text regel 1 werkt. text regel 2 slaat die niet op. wat moet ik dan veranderen in de php codes dat die het inderdaad opslaat zo als jij het nu formuleerde.
een laatste vraag. is er een mogelijkheid dat ik ook de front style kan veranderen wat die ophaalt uit het text bestand nu zijn het zwarte kleine letters.