Goedemorgen,

Ik heb een server met CentOS 7, alleen wanneer ik Laravel 5 wil installeren krijg ik een HTTP Error 500.
Het pad van de DocumentRoot in httpd.conf staat correct, alleen als het pad eindigt met /public (de map van Laravel) krijg ik een 500 server error.

Zouden jullie misschien weten wat er aan de hand is en hoe ik het kan oplossen?

Alvast bedankt!
;) Snap het wel, het is erg wennen als je de "oude" manier gewend bent.
Alleen is mijn ervaring dat uploaden van een installatie van laravel (overigens echt lang geleden) van alles in de soep laat draaien. Dus vandaar dat je beter op de juiste plek, met de juiste tool kunt werken.

Ook snap ik dat de commandline misschien allergische reacties kan veroorzaken, maar als je hem eenmaal bent gewend, dan wil je niets anders meer.

edit
Yes! Hello World!
Dat is al een stuk beter
>> Yes! Hello World!

Lol ... Houston, the Eagle has landed! :-)
@Bart V B: Als het fout gaat weet ik dat voor de volgende keer, van fouten leert men, is de gezegde.
@Ozzie PHP: Haha, humor!

Reageren