Wanneer ik een 'live-server-data.php' maak op de website die {"p1_current_power_in":"0.940","time":1381781571000} weergeeft, zou de HTML toch moeten werken volgens de poster.
Ik krijg het echter niet voor elkaar.
Iemand anders wel?
Hallo Ariën, dank je voor je reactie.
van de live-server-data.php? Daar staat alleen
echo '{"p1_current_power_in":"0.940","time":1381781571000}';
in
Daarnaast maak ik dan een HTML met de code in het topic, maar er gebeurt niets.
Verder naar onderen in hetzelfde topic geeft Danny Stultiens ook een reactie.
Zijn gauge_data.php geeft {"Huidige_stroom":"686"}. Wanneer ik zijn code van de gauge in een bestand.php zet gebeurt er ook niets.
Ik doe iets fout, maar wat.
Dit is de gauge die een waarde uit mijn database laat zien. Mijn doel is dat deze geupdated wordt met steeds de laatste waarde uit de database, zoals de poster ook wil bereiken.
Als eerste moet je zorgen dat 'live-server-data.php' de laatste waarde uit je database weergeeft in JSON formaat.
Dus telkens als je die pagina opnieuw aanvraagt geeft deze de laatste (meest actuele) waarde. Als dat werkt kun je door naar het aanpassen van de meter. De javascript dient hier aangepast te worden. De meter uit jouw link laat nu een random waarde zien. Er wordt niets uit een database gehaald volgens mij. Om de zoveel tijd (bijv iedere 5 seconden) moet de javascript op de achtergrond opnieuw 'live-server-data.php' opvragen om zo de laatste waarde uit je database te krijgen. Hiervoor gebruik je een AJAX request. (Probeer server + database te onderscheiden van de client).
Hallo Frank,
Het voorbeeld wat ik laat zien in de link, haalt de laatst waarde uit mijn database. Daarna gaat de '// Add some life' functie inderdaad random de meter verder laten bewegen.
Wanneer ik deze PHP maak die de waarde Huidige_stroom 686 geeft, (dmv echo)
Als je nou eens goed kijkt naar mijn code hier en dan met name naar regel 124:
point.update(data.p1_current_power_in * 25);
die p1_current_power_in wordt uit de json gelezen en moet bij jou data.Huidige_stroom worden. Vermenigvuldigen met 25 lijkt me bij jou overbodig (?)
Je krijgt dan dus
point.update(data.Huidige_stroom);
[size=xsmall]Toevoeging op 09/01/2018 20:19:37:[/size]
en uiteraard moet je wel de hele code verder overnemen.
Puur om te testen. Zou dat er voor zorgen dat het niet goed werkt?
Wanneer ik de PHP start krijg ik wel een geldig json formaat volgens mij op deze manier.