Hoi allemaal,
Ik ben bezig met een Wordpress website, het thema schrijf ik zelf met het Timber starter theme. Aan de hand daarvan heb je php bestanden die de data ophalen uit het cms, en een pagina renderen in .twig formaat.
Ik heb een simpele contact pagina met een formuliertje, email, naam en vraag. Je kent het wel. Omdat dit geen te geadvanceerde website is met php classes etc, gebruik ik ook niet echt een validatie class ofzo, Omdat het om 3/4 velden gaat heb ik gewoon een simpel scriptje die de velden controleert, of het email wel een geldig email is etc.
Maar ik vraag me af, is er een alternatief voor Google Recaptcha, wat ik gewoon heel makkelijk in een simpele php validatie kan toevoegen? Zonder api gezeur etc?
2.878 views