Hallo,

Ik heb een script gemaakt waarmee ik een backup kan maken van een MySql dqtabase die staat op mijn lokale pc
Het script staat in de www map ( ik gebruik WAMP ). Werkt prima.

Maar als ik vervolgens het script plaats bij mijn hoster ( one.com ) dan werkt het niet. Natuurlijk doe ik iets fout maar ik weet niet wat

De inloggegevens ( host, user en DbName ) zijn identiek.

ik krijg deze melding op mijn domein : Deze pagina werkt niet

Wat doe ik fout ?
Ze blokkeren de system() functie.
Best jammer!

Welke functies zijn er volgens phpinfo() nog meer geblokkeerd?
Functies bij mij disabled:
Virtual Directory Support
Thread Safety
DTrace Support
HTTP input encoding translation
File Cache
JIT

disable_functions disk_total_space, diskfreespace, exec, system, popen, proc_open, proc_nice, shell_exec, passthru, dl

Dan is het tijd om de hosting te vragen om dit te deblokkeren.
Hopelijk zijn ze bereid om mee te helpen.
De hosting kan mij helaas niet verder helpen ....
Ik zou in jouw situatie overstappen naar een andere webhosting. Eentje die wel meedenkt met de klant.

Wat is er mis met linux-binairies aanroepen? ;-)
Klopt, dat is met phpMyAdmin, werkt uitstekend, maar ik wil een script inbouwen in een eigen geschreven applicatie zodat de gebruiker van de applicatie slechts op een knopje moet drukken, waarna de backup wordt gedownload.
Blijkbaar blokkeert je hosting de functies hiervoor. Als je dit belangrijk vindt zou ik adviseren om over te stoppen naar een andere hosting.

Liefst eentje die ook SSH heeft.
Dit kan ook. En ik herinner me zojuist ook BigDump. Het zijn wel tools die het wiel opnieuw uitvinden.

Reageren