Yoow ik heb een webserver maar alleen ik kan mijn site bekijken :S:S hoe zet ik um dat iedereen um kan bekijken??
@TS: Hoe komt jouw PC dan aan internet?
Hangt ie aan een USB modem?
verbonden met een modem
aan*
Rechtstreeks?
Dan zou het sowieso al geen probleem moeten geven ...
jah gewoon van computer naar modem klaar van adsl
Kun je mss kijken hoe je modem heet?
Dus merk en type?
speedtouch
dat staat dr op
Zou het kunnen zijn dat je een adsl verbinding hebt via xs4all of zo? Probeer dan eens op hun website het adres van de proxyserver te vinden en voer hem in je browser in. Als hij al ingevuld is door zo een gaar installscript van je provider dat hij meelevert bij zijn pakket, zet dan de proxy maar eens uit en kijk wat er gebeurt.
In I.E. Extra-Internetopties- tabblad verbindingen-LAN opties- proxyserver gebruiken. Dan adres invullen dat je hebt gevonden op de site van je provider.

Ben dit soort geintjes al paar maar tegengekomen bij ze.
Speedtouch.. dit is of een usb of een ethernet kabelmodem. Wanneer het een een ethernet modem is is het niet onlogisch dat het wellicht niet werkt, omdat er tussen het modem en de computer een apart subnet wordt gebruikt en via vpn de uiteindelijke verbinding met internet gemaakt wordt.

Reageren