Ik zoek een scriptje waarmee ik mijn foto's kan beveiligen tegen downloaden.
Het gaat om deze site: www.dicasa.nl
Imposible
Zoals eris al zei: onmogelijk

Enige tips:
* Watermerk in PS ;
* copyright aanvragen;
* rechtermuisknop uitschakelen, maar dan heb je de broncode nog, maar je zal er al heel wat mensen mee afschudden.

Rechtermuisknop uitschakelen? Als ik al iets ermee afschrik zou al voldoende zijn.
Hoe schakel ik de rechter muisknop uit via een scriptje?
Daar hebben we google voor

(Scripts waar ik een *** helkel aan heb werkt ik niet aan mee)
Kalle, copyright bestaat in nederlands niet, ook het (C) tekentje heeft hier geen enkele waarde. Wat jij bedoeld is auteursrecht, dat krijg je automatisch en daar hoef je niks voor te doen.

Ga alstublieft niet kutten met rechtermuisknop dingetjes. Wat je kan doen is een doorzichtige css layer van 1x1 px eroverheen leggen. Als ze dan rechtermuisknop - opslaan doen slaan ze dat 1x1 px plaatje op. Het grote plaatje staat nog wel in de broncode, maar het helpt in ieder geval een beetje.
met php GD-libary automatisch een watermerk eroverzetten, rechtermuisknop uitschakelen, htm/php bestand in een frame zetten.

zie www.flandrien.be
@ Arjan : deze kende ik nog niet en is idd een leuke en creatieve oplossing :-0
@ Arjan: inderdaad leuke oplossing. Ik merk wel, als sites dit soort dingen uithalen, dat ik een beetje baldadig wordt en ga kijken of het te omzeilen is. Dus voor mij is het eerder een uitnodiging om te gaan wroeten.

Rechtermuis uitschakelen is echt onzin. Ctrl + U in FireFox of Ctrl + F3 in Opera en je hebt de bron.
Hipska schreef op 05.02.2006 02:31
met php GD-libary automatisch een watermerk eroverzetten, rechtermuisknop uitschakelen, htm/php bestand in een frame zetten.

zie www.flandrien.be




Ik heb hem een PHP kleurtje gegeven voor je :-)
Tis allemaal al gelukt, rechtsklikken kan niet meer.
Dat schrikt al genoeg af. Dit wilde ik.

Reageren