Het verwerken ervan in mijn site is erg lastig, vind de doorloop-handleiding - al ben ik niet zo'n n00b op het gebied van site's maken - erg ingewikkeld...
Weet iemand een site waarbij er in het Nederlands wordt uitgelegd hoe je het moet gaan 'installeren' op je site?
Van die engelse handleiding wordt ik ook niet veel wijzer...
Het voordeel van sIFR is dat het kan scalen, geen server-side nodig heeft, lichter is (niet tig plaatjes laden) en heel goed backwards-compatible is.
Installeren lijkt mij niet zo moeilijk. Je maakt gewoon je website, met de headers <h1>, zoals altijd, zet met flash je font in het .fla-bestand, of vraagt iemand anders te doen. Als laatste zet je je behoeften in het javascript-bestand en maakt er een verwijzing naar op iedere pagina in de header.
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
[ Alles is on-nodig geworden ]
</body>
</html>
Ook al .swf bestand aangemaakt, hij heet Gill.swf. Maar waar moet deze worden ingevoerd dan??
Voor de meeste zal het misschien tegenvallen hoe het er uit ziet, aangezien het in Firefox er niet altijd het zelfde komt uit te zien zoals je zou willen..
Bekijk deze pagina eerst eens in Firefox, en daarna in Internet Explorer.
Ik heb het idee dat de maker van sIFR het tot nu toe alleen in Internet Explorer heeft gemaakt, want het is niet perfect in Firefox.
Zie deze voorbeelden:
Internet Explorer laat het perfect zien., maar firefox maakt de letters kleiner, en heeft last van een achtergrond, terwijl in Ie het achtergrondje transparant is. Nadeel van sIFR?