Hallo allemaal,

afgelopen week heb ik beloofd om een nieuwe inschrijfmogelijkheid te maken voor ons tweede PHPhulp uitje. Omdat er heel veel verschillende ideeën zijn over activiteiten, datum en locatie heb ik besloten om het maar weer zoals vorige keer te doen; meeste stemmen gelden.

Als je mee wilt, dan kun je je aanmelden via deze site

Ik probeer de site zo snel mogelijk uit te breiden, zodat je ook een voorkeur voor een activiteit kunt opgeven.

Ik hoop dat veel mensen zich aanmelden. De vorige keer was erg geslaagd :-)
Ik wil wel naar zo'n uitje maar ik zit er nog mee hoe ik er kan komen... en of ik mag :$
Jan belt wel op naar je ouders ;).
Jan Koehoorn schreef op 31.03.2006 18:38
Nu nog ff zoeken naar een goede manier om je activiteitsvoorkeur kenbaar te maken. Ik denk een tabel met activiteiten en een koppeltabel met een cijfer van 1 tot 10 zodat elke inschrijver aan meer dan 1 activiteit een cijfer kan toekennen.
Moet je dat niet ook aan de plaats koppelen dan? Lijkt me nutteloos om in Groningen naar de dierentuin te gaan. Althans, voor zover ik weet is daar geen dierentuin :)

Reageren