Hee allemaal,

Ik had mijn site al eens een keer hier gepost, maar sindsdien is er heel veel veranderd, qua lay-out, qua wat er te doen is, maar ook achter de schermen is er veel veranderd!

Ik vraag me af wat jullie er nu van vinden!
En of jullie nog handige aan/opmerkingen hebben.
Hier de link: http://www.fantas-ties.com
in IE

traag...

in FF

Redelijk snel moet wel plugins installeren voor muziek...

in OPERA

weer iets trager dan in FF en kreeg ik geen mogelijkheden plugins te installeren


zo zelf kan je het beste deze pagina bekijken met FF

En maak minder gebruik van table's als je teveel table's hebt kan een internet pagina ook langzaam laden

GR. mebus!
Hee,
hoezo moet je plugins installeren voor muziek?
Table's zal ik eens naar kijken.
of voor macromedia dan maar ik kreeg wel de optie op plugins te installeren mar dat is een eigenschap dat marcomedia waarschijnlijk creeƫrt en niet jij:)
Je 'moet' flashplayer 8 hebben ja, anders vraagt ie daar na, door macromedia inderdaad.
In Firefox, is dit de bedoeling:


Marquee is niet zo netjes om te gebruiken, gebruik daarom JS. En je hebt je layout in tabellen waar ik zelf niet zo dol op ben, want tabellen zijn gemaakt voor data, niet om een pagina structuur te geven.

Validator:
HTML: http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Fwww.fantas-ties.com%2F
Auw!

CSS: http://jigsaw.w3.org/css-validator/validator?profile=css2&warning=2&uri=http%3A%2F%2Fwww.fantas-ties.com%2F
Ook auw!

Speed report: http://www.websiteoptimization.com/services/analyze/wso.php?url=http://www.fantas-ties.com/
Ook auw!

Safari: http://www.snugtech.com/safaritest/?width=1024&quality=1&Submit=View&url=http%3A%2F%2Fwww.fantas-ties.com%2F
Niet zo heel goed :-/
Dat de header er zo uit ziet snap ik niet, bij mij hier laad die in FF opera en IE wel normaal =S
Maar je zit op een apple dus?
werkt de <marquee> tag niet op en apple?
Jawel hoor, werkt prima. En helaas voor Sebastiaan zit hij niet op een apple :P

Nana na nana >:)
Nee ik zit op Windows, maar de marquee tag mag je uitschakelen dus dat heb ik ook gedaan. Een JS oplossing is veel beter ipv van het zwaar verouderde marquee.
Mijn validator zegt ook Brrrrr

Reageren