Euhhhhhhh laat ik maar direct met het huis in de deur vallen: wann?
Maar uiteraard is eerst een lekker kort(dat weet ik nooit van te voren, maar ben ik van plan) intro'tje.
De vorige keer was het mij goed bevallen en aan de reacties te horen was ik niet de enige. Daarnaast ook een geslaagd uitje, want er was toch wel een goede opkomst (niet als je kijkt naar het aantal leden dat er zijn, maar oké. We hebben het nu over de DIEHARDS). Dusdusdus (sorry mijn 3 vingers bleven plakken na wat morsen van mijn te weinig aangelengde limonade uit mijn hangende linkermondhoek) wil ik voorstellen om voor een nieuwe dato te kiezen, mits iedereen wel weer een uitje wil, maar volgens mij zit dat wel snor.

Nu wil ik wel 2 dingetjes van te voren mededelen, die het aantal leden op het uitje zou kunnen(lees: zou kunnen) vergroten. Namelijk:
*Eris is er niet, 1 jaar lang, dus als we dit jaar dubbel veel meetings doen hoeven we ze niet over 2 jaar te doen (goh wat zit ik toch altijd vriendelijk in me kaar);
*Arjan gaat iets van 1 september weg voor 3 maanden, nu om 1 jaar meetings in 3 maanden te proppen lijkt me overdreven, dus dat laten we maar ff varen, maar ik wel een ander visie. Namelijk doen we het voor 1 september of na 1 september (goh weer een aardig voorstel).

Ik ga toch wel voor het einde van de vakantie, waarin de meesten verkeren. Ik verwacht toch een hogere opkomst daardoo ren het meest voorname: een grotere kans op beter weer (in NL kansen op goed weer? Doe ff niet zo moeilijk, gewoon accepteren, tis nu ook mooi weer).

Dus wat denken jullie van eind augustus, terrasje en de hele mikmak of toch beiden (lees: admin en mod) buiten sluiten? (Naja beiden, als beiden aanwezig willen zijn moet of:
[voor 1 sept]
*Het binnen een week gebeuren;
*Eris aanleggen in een haven in NL en wij daarnaar toe
*Eris vertelt de haven --> wij er naar toe (rustig rustig de sponsers(ja sponsors) betalen). (Goede optie overigens, maar ik wil niet bepaalde punten bevoordelen tov de andere.);
[na 1 sept]
*Eris vaart naar een plaatselijke haven in Kenia (veel succes :P), waar water in overvloed is, en Arjan legt zijn werk even stil en verplaatst zich naar die haven. Net zoals de aangemelde phphulpmembers. (Euh ik weet niet of dit wordt gesponsord, maar iig het heerlijke bier, van het zeer heerlijke rivierwater, zal worden vergoed. Misschien dat een heerlijk etentje(lees: de overheerlijke alom bekende plakrijstrijstrijst, mijn linkermondhoek begeeft het weer) nog zal worden vergoed, ik ben in conclaaf (JA ook voor een nieuwe paus, weg met die duitser. Ohja hierbij verraad ik dus wel dat 1 van de sponsors van phphulp de Rooms-Katholieke kerk is. Denk aan GSUS IS MY PHPHULPBOY, ofzo, maar nog niks concreet)

Maar zoals altijd dwaal ik erg offtopic, tis in feite een tak van ontopic, maarja die discussie met het toetsenbord is nogal offtopic, dus laat ik het even in het midden.

Euhhhh dus wat zijn jullie voorstellen/plannen/visies/etc.?

Ohja ik complimenten zijn niet nodig, die geef ik me zelf al meer dan genoeg.

Groeten uit Amsterdam van
Kalle.
Leo schreef op 04.07.2006 11:33
Eindhoven!! De allemachtige stad waar het mooiste bouwwerk ter wereld staat :D Het PHILIPS STADION !!!

*gaat zo een fanboy reactie van Kalle verwachten :P*

Mooiste bouwwerk, over smaak valt niet te twisten, laten we dat voorop stellen. Maar ik vraag me af of je het ooit hebt gezien? Stront lelijk, daarnaast heeft NL geen mooie stadia. Nou hoeft het er van buiten ook niet mooi uit te zien (maar het philips stadion slaat alles), maar gaat het om de binnenkant. Maar ik vind gewoon dat NL geen mooie stadia heeft (met name van de binnenkant).
Als je het over het ufo uiterlijk van de AA wilt hebben, helemaal gelijk ik vind het ook niet mooi, maar het ziet er stukken beter uit dan een ijzergeraamte (wat goedkoop! UFO ziet er nog prof. en rijk uit, maar dat verklaard jullie kuchkuch - op de banksaldo ook).

Ohja zoals de meesten weten, anders nu incl jij, reageer ik altijd met onderbouwing terug en ga ik de discussie aan en reageer ik niet met een kleuter reactie van AJAX IS DE BESTE. Daarnaast represent ik mijn club al door m'n avater.

Euh over accenten, ik wilde het ook in Utrecht doen. Ik vind het prachtig om het Amsterdamse te horen daar niet van, maar dat zachte G gebrabbel komt me mijn strot uit, 2 à 3 per jaar een bezoekje aan Noord-Brabant voor de familie is meer dan genoeg. Utrecht lekker centraal (ook voor mensen uit leeuwarden :D, anders zit je NOG een uur extra). En in die cafeetjes in Utrecht werken alleen maar blonde studentjes, waar overigens Jan 'de vader van allen op phphulp' Koehoorn zijn ogen niet vanaf kreeg, die ABN praten.
Utrecht is idd ideaal..
En dat zegt zelfs iemand die uit Vlissingen komt, dus mensen uit zuiden dit zegt genoeg lijkt me. Kijk dat het voor mij een half uurtje met de trein is ja... maar ik vind het altijd zo kinderachtig om dan te zeggen van ja jij woont er dicht in de buurt (wat een paar dus eigenlijk zeggen met laten we het in DB doen). Dat het al 2 maal in Utrecht is geweest achja... het gaat toch niet of de stad zelf, de cultuur dit en dat, maar hoe die mensen er uit zien en doen.
Je moet mijn reactie ook niet al te serieus nemen he ;) het ging er maar om dat eindhoven ook een goede keus kan zijn, en jah ik heb al meer dan 25x in dat stadion gezeten dus ik heb het ook gezien ;)

En hoezo in Den bosch een zachte G? heb jij je oren wel open staan ofzo, de noord hollanders praten met een zachte F maar in Den Bosch is geen zachte g of f te horen ;) daarvoor moet je naar limburg afreizen.

En Utrecht lijkt me ook ok, zover is het nu ook weer niet.. alleen je kan toch niet met iedereen rekening houden, aangezien dat 40% belg is op phphulp :/
Over die stadia nog even he, ik denk dat de Kuip wel een van de mooiste stadions is in Nederland, alleen de locatie had dan wel weer beter gekunt..
Niets mis met de lokatie :P
En de Kuip is een van de mooiste/beste stadia in de wereld volgens de FIFA ^^
Ik vind het stadion van barcelona toch net iets mooier..
Daarnaast wilde we ook de bekijkers van de foto's noet jaloers maken.
Dan moet je wel van hele goede huize komen!!! Ik heb hier toch een fantastische collectie vriendinnetjes, zeg maar de 7e hemel...

En wat stadions betreft, wat dachten jullie van het Maracanã stadion? Ooit gebouwd voor 183.000 toeschouwers. En een mooi gebouw om te zien!
Oke, ontopic:

Jan, waar is je website, ik moet direct Den Bosch als locatie toe gaan voegen, omdat ik anders niet kan (lees: mag)

Reageren