Wie kan mij helpen met mijn MysQl als ik wil aanmelden en ik heb op de aanmeld knop gedrukt komt er dit te staan

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

Snapt u nog niet wat ik bedoel kom dan even kijken op deze site!
http://members.lycos.nl/darkbullet

En meld je maar is aan snap je nou wat ik bedoel wilt u me dan helpen ermee>?

u krijgt als belonging een paar scripts!
waarom ga je niet naar een criminalsfederatie?

Daar passen dit soort vragen veel meer thuis!
Ow hoe toch op over die criminals. Je moet begrijpen dat iedereen dit spel heeft. Dus der zijn meschien nu als duizende criminals. Zou jij opvallen tussen die duizend? Echt niet. Probeer eentje zelf te maken!
Ik krijg geen foutmelding, waar krijg je die foutmelding? En waarom een irritant lycos host...? :/

Geef eens een testinlog...
Waarom een testinlog, vind je het stiekem gewoon hartstikke leuk? Hij geeft de error toch? Het ziet er naar uit dat je mysql_query (oid) probeert uit te voeren zonder eerst een connectie met je database te hebben gemaakt.
@Willem-Jan: ga je met beledigen? Ik haat dat soort spellen. Maar ik zie nergens een foutmelding, dus hoezo moet je dan een probleem oplossen als ik 'm nergens zie?
Je hoeft niet van criminals te houden om iemand te helpen. Hij is nieuw en jong en probeert iets op te steken.

Ik persoonlijk heb nog nooit zo'n criminals gezien. Jullie blijkbaar wel en ik neem aan dat ook jullie daar ooit mee hebben zitten rommelen.

Dus heb geen commentaar steeds en probeer gewoon te helpen en hou anders lekker je mond dicht.
Ik heb ook geen commentaar alleen zie ik nergens een melding....
tom schreef op 23.08.2006 21:58
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

@ArendJan: En hoe noem jij dit dan?

Edit: Sorry, ik had je naam niet juist.
@ArendJan, de TS geeft gewoon een foutmelding:
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
Ookal wordt ik daar niet veel wijzer van maar misschien iemand anders wel.

@SanThe, We hebben op phphulp wel een tijdje een beleid gehad waarbij criminals gerelateerde toppics direct gesloten werden, dit omdat het nogal irritaties opriep door het niveau van de vragen. Nu lijkt mij dat echter niet meer nodig omdat er niet veel criminals vragen meer gesteld worden.
Ik bedoel op die site die hij geeft zie ik nergens een melding ofzo....

Reageren