Weet het niet zeker maar geloof dat css opzet altijd met een spatie achter de : moet zijn.... denk niet dat dat de fout is... maar toch zou ik dat oplossen
Vrij logisch je gebruikt een id, daar moet je een # voor gebruiken ipv een . Wanneer je meerdere links wil gebruiken moet je een class gebruik, omdat een id maar 1 x gebruik kan worden, dus:
<a class="menu" onclick="loadFile('home.php')">Home (doet nog nie)</a>
het spijt me, maar het wil nog niet lukken...hij houdt er op een of andere manier geen rekening mee.
Ik zal die css-file eens opschonen, misschien wordt ie ergens overruled...al gaat het in FF wel weer goed :S
Wat betreft het 2 keer toekennen van een color style, why??? Nooit problemen mee gehad.
Wel lijkt het me slim om de :visited niet te declareren omdat anders je hover niet altijd meer werkt.
En ik weet niet of je het alleen voor de post in deze opmaak gezet had, maar deze lijkt me beter :p In een stylesheet heb je alleen css staan als het goed is, dus waarom dit niet meteen overzichtelijk neerzetten?