Hoe zit het met copierechten?
Moet je daar voor aanmelden?
En als iemand een stukje code van mij koopt? (fotosysteem)
iemand hier verstand van?
21 views
Verkoop script.
Datum:
17-4-2007 (Dinsdag 17 april 2007)
Auteur:
Robin *bliep*
*bliep* 209a
*bliep*GJ
Vlaardingen
Bedrijfsgegevens:
Naam: Nibosoft.nl
KvK: *bliep*
BTW no.: *bliep*
Koper:
Naamkoper
Straatnaam 14a
4000aa
Amsterdam
Product informatie:
Betreffende product(en): Product versie 2.0
De rechten van het script blijven na aankoop bij de auteur. Verveelvoudiging en/of openbaar gemaakt door middel van druk, fotokopie, microfilm, internet of op welke andere wijze ook, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de auteur aan derde is niet toegestaan.
Het script mag door de koper onbeperkt gebruikt blijven, maar niet aangepast worden zonder schriftelijk toestemming van de auteur (exclusief de configuratie bestanden). De auteur stel zich echter niet aansprakelijk voor eventuele gevolgen die het gebruik van het programma met zich kan meebrengen.
Indien een van de bovenstaande punten door de kopen dan wel door de auteur verbroken worden, kunnen er juridische stappen ondernomen worden. Er is geen garantie dat de product(en) naar behoren werken. De genoemde prijs/prijzen zijn inclusief 19% BTW, en er kan niet in termijnen worden betaald. Ook zijn zowel de koper als auteur verplicht om een betaal bewijs/ontvangst te bewaren. Ook kunnen eventuele foto's/voorbeelden afwijken van de werkelijkheid.
Al het bovenstaande is van toepassing van datum van ondertekening tot de auteur het contract opheft, bij wijzigingen aan het contact moeten koper en auteur het contract opnieuw ondertekenen.
Dit contract is onder typfouten voorbehouden.
Handtekening Auteur: Handtekening Koper: