Omdat het aantal reacties bij het script En- Decoding algoritme wel erg veel werd en niet meer over het script ging maar even een topic om D@rk's poging te volgen naar het 'decoderen' van een MD5 hash opgegeven door Kasper:

abbcff9764f5e355e689fd21ac339d56
je kan de eerste keer md5_file doen van de hele google database ??
lol, heb die hash even geprobeerd met alle woorden uit een woordenlijst (met hoofdletters en variabele lengte) en ik krijg met het script van dutchcamel een textbestand van meer dan 5 MB :)

@Sean: dat was ook de bedoeling. Het was de bedoeling om te kijken of een hash met brute force gekraakt kan worden. Kan dus wel met veel moeite, en dan nog met aanwijzingen over de lengte en een bestaand woord. Ik vraag me af of de hash van dutchcamel gekraakt wordt voor 2010 ;)
Sean encoden kan je wel deconden kan je niet :p.

Trouwens wat vinden jullie van mijn script ?? wie kan zijn pc tot de hoogste temp krijgen :p
@ Sean

Dat is dus al de hele tijd gezegd. D@rk wou alleen eigenwijs zijn en gaan brute-forcen :P Ik denk dat je een stuk van de discussie bij het script hebt gemist (zie link in openingspost). Ik heb nu gebruik gemaakt van een woordenlijst met (bijna) alle mogelijke combinaties. D@rk zou het woord ook gevonden hebben (als zijn PC dan nog niet doorgebrand was :P), maar ook andere hashes met genoeg extra informatie kan hij weer makkelijker vinden.

Dat MD5 niet te decoden valt is iig duidelijk :)
D@rk schreef op 07.01.2005 00:17
je kan de eerste keer md5_file doen van de hele google database ??


wat bedoel je daarmee? Dan krijg je toch maar één hash?
ja maar probeer die dan maar eens te raden :p
Dat lukt je nooit! Maar ik vraag me af hoelang erover gedaan zou worden om de complete googledatabase in een md5 hash te zetten :s
Huh??
Sean encoden kan je wel deconden kan je niet :p.

natuurlijk kan je iets wat ge-encode is decoden..
maar MD5 is geen decoding.. dat is hashen ;) en unhashen bij MD5 kan niet
jep, trouwens ondersteunt php ook md4 ??
D@rk schreef op 07.01.2005 00:56
jep, trouwens ondersteunt php ook md4 ??


Volgens mij niet, maar misschien heb je hier wat aan?

Reageren