Ik ben vandaag bezig geweest met een nieuw ontwerp voor mijn website, en wilde graag wat kritiek horen ( positief en negatief welkom )
op dit moment heb ik alleen 3 screenshots omdat ik alleen nog met photoshop aan de gang ben geweest, dit weekend maar slicen
de custom scrollbar gaat er niet komen, ik ga gewoon werken met mootools en en 3 images 1 button up, 1 button down, 2 scroller, en die laat ik scrollen
ik ben net begonnen met slicen, ik ga hierna beginnen met de DIVS + CSS
als de layout erin zit zoals ik wil dan ga ik beginnen met content
als de content eruit ziet zoals ik wil ga ik me PHP/AJAX skills oproepen :) en ga ik de pagina afmaken :)
[edit]
13:57: ik heb net gesliced en ben nu bezig met de layout in DIV, http://85.92.140.233/~mikeyv/
tot nu toe is hij aardig W3C proof :)
[/edit]
?
Onbekende gebruiker
05-04-2008 14:25
Een ding: Het ziet er goed uit! Erg mooi! Laat wel even weten wanneer het eindresultaat klaar is (met eventueel een demo user ofzo). ;)
hij staat deels online, alleen zit mezelf wat aftevragen
wat zal ik doen
alle content binnenladen via ajax, of gewoon dmv php
?
Onbekende gebruiker
06-04-2008 21:32
Ik krijg drie errors in Firebug:
1: syntax error - [Break on this error] },\n - In file: functions.js (line 79)
2: getToday is not defined - [Break on this error] getToday(); - In file: ~mikeyv (line 36)
3: setLanguage is not defined - [Break on this error] <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" - In file: ~mikeyv (line 1)