Hierbij een preview van m'n nieuwe website. Qua layout is het meeste nu wel klaar. De volgende stap is een administratie-gedeelte scripten om de hele inhoud naar wens aan te passen en te updaten.

Opbouwende kritiek is steeds welkom!


Link: http://www.janheuninck.be/


grtz


Netjes, lekker strak, valid html. Mooi.
Maar volgens mij heb jij portfolio beetje verkeerd begrepen, volgens mij is projecten je portfolio...
Ow, en kijk eens in Opera naar dat laden van een ander project, dat gaat nogal wild, en de pagina springt naar links en rechts.

Maar dit is verschikkelijk:
Site
Gelieve JavaScript in te schakelen om deze website correct te kunnen bekijken!

Dat is niet net vind ik, ah, het klopt nog wel... Naja, vooruit dan maar.
ziet er mooi uit!

- een bug bij projecten: als je op 2 of meer projecten vlak achter elkaar klikt, dna laadt hij ze alle 2/3 (net hoeveel je er aanklikt)
- De tekst van nr 4 bij projecten wordt afgekapt.
- bij Links en Projecten externe linkjes laten openen in nieuw venster


je hebt gelijk, portfolio was de oorspronkelijke bedoeling xD Ik heb er nu "Personal website" van gemaakt, al vind ik dit niet echt klinken... Iemand suggesties? :D

Het laden van de projecten gebeurt met mooTools... Hier heb ik dus niet echt een oplossing voor indien dit niet strak gebeurt... Ik zal eens te raden gaan op hun forum :)
@Jan H

Zorg er ook voor dat je website zonder javascript prima werkt. Het moet iets extra's zijn, maar je website moet daar niet afhankelijk van zijn.

Daarnaast is het best irritant als je een nieuw item in je portfolio laadt dat wegens het inklappen van je item de scrollbar verdwijnt en deze tijdens het laden ineens weer terug komt. Daardoor wiebelt de site ook nog wat heen en weer.

Maak bij het contact formulier ook even nog labels van de teksten voor de inputvelden. Dat werkt voor een bezoeker heel prettig, omdat er ook op geklikt kan worden en dan het input veld geselecteerd wordt. (en een label is daar nog eens voor bedoeld ook)
*/ links openen in nieuw venster: Ik heb nu
target="_blank"
toegevoegd, maar dit is niet HTML valid. Is hier een betere oplossing voor?

*/Labels bij het contactformulier zijn aangepast. Bedankt voor de tip, want dit wist ik niet :)

*/Javascript-afhankelijk: Enkel het hoofdmenu moet nog aangepast worden zodat dit werkt zonder java. Al de rest wordt correct weergegeven zonder JS (projecten staan dan allemaal netjes onder elkaar).

*/Project-pagina: Ik heb de min-height op 500px gezet, nu zal niet heel de website 'meeswingen' als er een ander project geladen wordt.

*/Waarschuwing bij het uitschakelen van JS: Is dit niet correct opgelost? Om de volledige "functionaliteit" vd website te zien moet JS immers ingeschakeld zijn...
Bij projecten.php (item 4) loopt de tekst niet helemaal door op mijn scherm.. de laatste regel is maar half in beeld
http://www.envyum.nl/project4.jpg

Ook heb ik het idee dat de content achtergrond knippert door al die kleine hokjes(Stukje gezichtsbedrog)
IE6 geeft Javascript foutmeldingen...
PNG's worden niet ondersteund door IE6
Daar is wel een hack voor, verder vind ik de layout wel mooi. lekker simpel en rustig. Jammer van de JS errors, die krijg ik ook in IE. Verder ziet het er goed uit in Safari en FF.

Ook leuk gedaan is de validatie! Maar ook hier geldt: valideer later wel nog met PHP of iets dergelijks, want JS kan uit gezet worden.

Ik neem aan dat je geen spam wil :)
Mijn complimenten!
Het is erg netjes alleen zou ik de homepage toch nog wat anders doen
Min height werkt niet voor IE6 normaal gesproken, er is wel een hack voor die je hier kan vinden:

http://www.greywyvern.com/code/min-height-hack

IE6 ondersteunt alleen geen transparantie in PNG's, PNG's zelf verder wel.

En Jan, waarom als je JS uit hebt staan (bijvoorbeeld) alle projecten in 1 keer laten zien onder elkaar? Die kan je toch ook (Bijna net als met JS) laden wanneer je een project uit het menu kiest?

Reageren