ik draai een server windows iis 2003.
ik maak gebruik van cubepanel.
php versie 4

nu heb ik een klant die met een webwinkelprogramma php 5 nodig heeft op mijn server.

zo gezegt zo gedaan (dacht ik)

nu draait php4 en php 5 wel maar heb toch problemen.

als ik php5isapi.dll laat draaien voor de url op mijn server dan laat hij de phpinfo.php wel zien en alles is oke.
maar de website komt niet te voorschijn. ik heb dit ook op een andere server geprobeerd en de website werkt.

ik heb ook geprobeerd om de php.exe te gebruiken maar dan krijg ik een CGI error.

ik heb nu de php5isapi.dll weer geconfugeerd dan kun je zien hoe mijn server is geconfugeerd via de phpinfo.php

http://verhuur.discoverylight.nl/phpinfo.php (werkt nu met php5isapi.dll)
http://verhuur.discoverylight.nl (werkt nog steeds niet met error 500)

ik ben nu al een week aan het zoeken maar kan duidelijk niets vinden over dit euvel en blijk dat ik de enige op deze wereld ben met dit probleem :-)

ik weet dat het aan een server instelling ligt maar kan het niet vinden.

please help!!!!!!!!

gr davy van de Klundert
Ten eerste: niet bumpen!

The description for Event ID ( 2 ) in Source ( PHP-5.2.6 ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: php[6268], PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'E:\CubePanel\CubePanel\SOFTWARE\PHP5\ext\php_openssl.dll' - The specified module could not be found.
in Unknown on line 0.


Wat staat daar letterlijk? Ja, precies, dit staat daar:

Niet mogelijk om de dynamische bibliotheek (library) te laden 'E:\CubePanel\CubePanel\SOFTWARE\PHP5\ext\php_openssl.dll' - Ge module kan niet gevonden worden.


Het bestandje E:\CubePanel\CubePanel\SOFTWARE\PHP5\ext\php_openssl.dll' ontbreekt dus. Even opnieuw neerzetten, and try again.
had ik al heen gekeken, en lezen lukt mij wel hoor.

maar bestandje staat er gewoon. daarom mijn vraag.
Staan de rechten (CHMOD) goed? Anders kan PHP (misschien) niet bij het bestand komen. Desnoods zet je in je PHP-instellingen OpenSSL uit, probleem opgelost.
had ik ook al gedaan. maar denk persoonlijk dat dit met proberen is gebeurd.
het is een error log van een uur geleden doen ik met de php.exe bezig was.

voor de rest zijn er geen errors.

dus probleem blijft nog steeds waar ik mijn eerste post over schreef.

ik ben echt wel al een week aan het zoeken op internet maar kan niets vinden. daarom dat ik jullie raadpleeg.

ik heb ook al veel dingen geprobeerd, maar ik blijf er bij dat het een klein instellingtje ben vergeten.

stap voor stap heb ik de install van php5 ook al twee maal op nieuw gedaan maar dat mocht ook niet baten.

kijk nu eens naar http://verhuur.discoverylight.nl

die error heb ik ook al eens opgelost om allow_call_time_pass_reference op true te zetten maar dan ook helaas geen error report en weer html error 500


Niet Bumpen:

Twee of meer keer achter elkaar in een topic posten heet bumpen. Bumpen is pas na 24 uur toegestaan en kan een reden zijn voor de admins en moderators om een topic te sluiten. Gebruik indien nodig de knop om je tekst aan te passen.

SanThe.

Nouja, als jij over crap heen gaat schrijven word het idd bagger. Ik zou zeggen; maak een backup, gooi alles eraf en begin schoon opnieuw.

En pak dan gelijk Apache ipv IIS... wel een error naar de gebruiker, maar niet naar de serverbeheerder? Wat een stukje kutsoftware.

En met betrekking tot dat allow_call_time_geneuzel, je hebt een PHP script die functies aanroept die niet meer bestaan. Download dus even de laatste versie van die software.

Niet Bumpen:

Twee of meer keer achter elkaar in een topic posten heet bumpen. Bumpen is pas na 24 uur toegestaan en kan een reden zijn voor de admins en moderators om een topic te sluiten. Gebruik indien nodig de knop om je tekst aan te passen.

SanThe.
welke software, die van die webwinkel of php5 ?
@arjan
Ikzelf weet dat PHP5 icm IIS sneller kan werken dan Apache (beide op windows). Ik heb het idee dat Apache op windows erg log word. Zelf draai ik een productie omgeving op PHP5 + IIS6 + W2K3 en het werkt geweldig. Alleen draait php via de FastCGI engine. Deze is stabieler dan de CGI en ISAPI. Kijk daarvoor ook een op http://www.google.nl/search?hl=nl&q=php+fastcgi&btnG=Google+zoeken&meta= of http://www.iis.net/

Nu het probleem: zet die allow_call_time_pass_reference weer op true. Dan krijg je weer een witte pagina. Dan moet je gaan debuggen, dit doe je doormiddel van php aan te roepen via de commandline: C:\PHP\php.exe (hier word die meestal geinstalleerd, kan bij jou anders zijn.)
Hier komen dan de modules te voorschijn die niet werken. Hier kan je dan weer op googlen en dan kan je behoorlijk ver komen.

Wil het nog niet werken, wij zijn er altijd ;)

Reageren