Ik heb het laatste jaar gewerkt aan een spel, een text-based crimegame, en dat is nu af!
Ik hoor je denken, oh, das zo'n saai spel...
Maar je moet het echt proberen want het valt echt wel mee!

Nouja, Het heet Bloodbullet, het is gemaakt door mij met een beetje hulp van een aantal vrienden.
Het idee van het spel is om geld en exp te verdienen en hogerop te komen bij de maffia kringen. Dit kan je in je eentje proberen, maar ook met een groep mensen, wat bij de maffia Familie heet.

Hier zijn een aantal screenshots:
http://i44.tinypic.com/358298i.png
http://i41.tinypic.com/2wcl9wp.png
http://i43.tinypic.com/r8tikl.png

http://www.bloodbullet.nl
Ik zou zeggen, kijk is even rond en kom erachter dat het best leuk is!

Mvg
Martin, Wuggles.

p.s. ik zou het leuk vinden als jullie feedback geven over BloodBullet in dit topic.
Dit ziet er echt heel erg saai uit (sorry).

Het werkt niet goed? Het werkt HELEMAAL NIET. Kan niets invullen bij login. Ik gebruik overigens Safari.

Hopelijk heb je het afgelopen jaar niet in deze game gestopt met de hoop dat het iets op zou leveren, want ik ben bang dat dat niet gaat gebeuren: Het ziet er gewoon echt niet goed genoeg uit.

Als je het daarentegen hebt gedaan om er van te leren: prima gedaan!

Desondanks succes ermee!
Meh.. niet iedereen is even goed als jullie allemaal zijn.
Maar je kan inderdaad deze versie nog niet inloggen met andere browsers dan internet explorer.
Sorry daarvoor, maar het was aardig frustrerend om te merken dat alle dingen die ik had ingebouwd voor 50% niet werken in firefox.
en om dan nog alles te gaan veranderen voor firefox voor 1 versie,
Daar had ik toen geen zin in.

Maar.. Ik heb de laatste paar dagen dat ik vrij was echt erg veel tijd er in gestopt en het lijkt nu allemaal te werken. :)

Trouwens, als jullie zulke leuke meningen hebben over de layout.
Zeg hoe ik het strakker en beter kan maken en kraak het niet alleen af.

Mijn mening over de goede community van dit forum is erg gedaald sinds jullie arrogante meningen.(ik heb het hier niet over iedereen, degene over wie ik het heb weten dat wel.)

mvg
Martin
Oke, heel vriendelijk reageren ze niet. Maar je hebt toch hopelijk zelf ook wel door dat dit niet echt goed is? Dat jij het van jezelf knap vind omdat je het zelf gedaan hebt is fijn, maar daar ziet een buitenstaander niks van, die ziet alleen een game die al zo oud als het internet is, en dan nog een lelijke en slecht uitgevoerde variant ook.

Zulke projecten zijn leuk voor jezelf, om te oefenen, maar je moet niet verwachten dat het meteen super goed word gevonden.
Ik ben niet onder de indruk, weer eentje haha :)

EDIT: hmm, dat is niet echt een mening. Ik vind het gewoon een duf design en buiten dan om is het idee niet echt orgineel.
Trouwens, ik weet niet WIE van de mensen hier webdevelopers add-on heeft op z'n vuurvosje, maar als je javascript uitzet, kan je gewoon het inlog formulier gebruiken.
Ik vind persoonlijk dat bericht van die IE melding niet echt slim. Ik gebruik Firefox, en die melding is knap vervelend. Zacht uitgedrukt :)
Lapidi schreef op 01.04.2009 21:45
Trouwens, ik weet niet WIE van de mensen hier webdevelopers add-on heeft op z'n vuurvosje, maar als je javascript uitzet, kan je gewoon het inlog formulier gebruiken.
Beetje off-topc, maar daar heb je niet de Developer Toolbar voor nodig :) Instellinge -> Inhoud
Ok, ik denk dat alles hierboven wel gezegt is.
Ik heb wel een tip voor je, ik heb grote moeite met het lezen van je captcha soms. En als ik een nieuwe code wil moet ik dus helemaal via het menu er weer heen.

Dus, zorg voor een beter leesbare captcha, en maak er even een refresh knop bij.
Als men gaat eisen om IE te gebruiken, is het kruisje altijd het eerste waar ik daarna op klik. Weg met die melding, en FF-valid maken dus.
Ik kan niet op het inlog vakje klikken.

Ook jammer dat er zoiets als
<!-- gemaakt door www.metatags.nl -->
tussen je script staat, ik zou dat sowieso weg halen.

Reageren