Toevallig zag ik dit in één van de video's van Argeweb. Niet echt veel toevoeging op dit forum, maar misschien leuk om te zien hoe een stukje van de Argeweb website in elkaar steekt.



Er zullen vast wel mensen zijn die deze video wel eens eerder hebben gezien.

(Ik heb ook even naar de code gekeken. Ik vindt de variabelen een erg onduidelijke naamgeving hebben, maar dat kan ook persoonlijk zijn. Ik ben meer van de 'CheckPartner' i.p.v. 'check_partner'.)

P.S. Weet iemand toevallig of ze een custom Framework gebruiken bij Argeweb of een bestaand Framework, like Zend of Cake? Volgens mij kennen ze htaccess ook nog niet bij Argeweb.

Fijne avond!

$_SERVER variabelen worden ook zo in ifjes gebruikt dus niet echt een request handler zoals die zijn te vinden bij ZF, CI, SM en dergelijke.

En nog veel meer standaard PHP dingen die je normaal gesproken in een fatsoenlijk framework zitten..

Daarnaast moet je jezelf eerst afvragen of dit hun code wel is.. En dat lijkt me sterk..

Reageren