Door
- Ariën -
op 16-01-2012 13:22
gewijzigd op 17-01-2012 18:45
5.198 views
Ik vroeg me af, we zitten ook met een vaste groep op dit forum, en ik was benieuwd of het niet een keer leuk zou zijn om een IRL meeting te houden.
Elkaar een keer ontmoeten, de hand schudden, biertje drinken, BBQ'en, steengrillen of weet ik veel veel wat.
Zou dat een leuk idee zijn? Misschien willen we we van elkaar nog wel wat meer dingen willen weten door middel van persoonlijk contact. De ouderwetse en de beste vorm van 'socializing'...
Hmmmm, daar moet ik eens over nadenken. Het kan 2 kanten op hè... nu is het nog allemaal leuk en gezellig, maar wie weet hoe dat verandert als we elkaar gezien hebben :D
Ik denk dat het lastig te plannen is... maar wellicht iets voor in de zomer als het zonnetje lekker schijnt. Who knows... maar dan moeten we eigenlijk tegen die tijd ook wel wat vrouwelijke leden hebben :)
Ik denk dat het lastig te plannen is... maar wellicht iets voor in de zomer als het zonnetje lekker schijnt. Who knows... maar dan moeten we eigenlijk tegen die tijd ook wel wat vrouwelijke leden hebben :)
Plannen is geen probleem, als er bekend is wie er animo voor heeft, dan kan ik wel een meetingplanner aanmaken waarop iedereen een datum kan kiezen wanneer hij zij kan komen.
En over de vrouwelijke leden, ik geloof niet dat die hier in de harde kern zitten, maar goed, een vriendin(g) mag iedereen dan wel meenemen.
Er zijn er een paar, maar de enige van hier die ik "ken" is niet meer zo actief.. Hier overigens interesse; datum + locatie maakt me niet uit zolang ik het maar van te voren weet. Heb een auto, dus mij maakt 't niet uit!
Het idee is er al een tijdje nu nog uitvoeren ik wil eventueel wel helpen met het één of ander. ;)
ik schreef ooit een keertje dit op het forum
Beste community van PHP Hulp,
in het praat topic is het organiseren van een community meeting meermaals ter spraken gekomen. Ik wil mij graag inzetten om dit project te doen slagen. Dit kan ik natuurlijk niet alleen. Daarom wil ik de mensen van deze community die tijd en engagement hebben vragen of ze willen helpen met dit project. Maar belangrijker is nog wat wil de community? Hoe staan jullie tegenover deze meeting? En wat stellen jullie zich hierbij voor?
De community meeting kan bijvoorbeeld een PHP meeting worden waarbij een gastspreker (al dan niet van PHP hulp) die uitleg komt geven over PHP of over de laatste webdesign trends. Maar de meeting kan ook een leuke boel worden waar we samen als community elkaar beter leren kennen en zo persoonlijke of zakelijke contacten kunnen maken.
Belangrijke vragen voor deze meeting zijn natuurlijk hoeveel mensen zijn bereid zich in te zetten om dit te organiseren en hoeveel mensen hebben zin om te komen indien mogelijk? De bedoeling van dit topic is dus achterhalen of dit praktisch mogelijk is.
Indien u interesse hebt om u mee in te zetten voor dit project mag u contact opnemen via een pm.
In dit topic kan u laten weten hoe u tegenover dit idee staat en eventueel voorstellen doen. Berichten zoals "dit lukt toch niet" zijn niet nodig.