Hallo,

Ik zit met een probleem dat als ik op f5 druk/ de pagina ververs, dat ik een berichtje krijg of ik nogmaals data wil verzenden. Hier op PHPhulp komt dat niet voor. Hoe?
Albert, kijk nog eens naar mijn voorbeeld van 19/08/2012 13:48:31.
Desnoods copy/past hem eens. Dan zie je precies wat het doet.
Wat jij wil kan helemaal niet. Doorsturen van index.php naar index.php is niet logisch. Mits jij alles in een script verwerkt. Maar dat is niet wat jij doet of wil doen.

- index.php word geladen met een formulier.
(in mijn voorbeeld doe ik contact.php includen.)
- Als er wat word gepost dan moet je een ander script laden.
(in mijn voorbeeld is dat funtie.php_
- In de functie.php word alles afgehandeld.
- Nadat alles is afgehandeld, word er verwezen naar index.php?page=bedankt.
- Als je nu op f5 drukt dan zal je alleen maar bedankt zien. Want alle post waardes zijn niet meer aanwezig.


Bart, ik ben ouder dan de meesten hier en ga er maar vanuit dat ik een ruime levenservaring heb. Daarnaast had mijn opmerking weinig te maken met levenservaring, maar met het stimuleren van zelf dingen doen.

Daarom vroeg ik het ook hoe oud je bent. :)
Afgezien van dat ligt het in dit geval even wat anders...
Mocht je interesse hebben om de offtopic discussie voort te zetten, dan nodig ik je uit om dat via pm te doen. Ik denk dat het heel lastig word voor zowel de TS als de lezers hier om het topic te volgen.

Dan wat betreft de opmerking over het hakenkruis... Misschien was het niet de juiste plek om daar zomaar in een een topic over te beginnen, maar N K had wel gelijk. Je hebt helemaal niet veel fantasie nodig om daar een hakenkruis in te zien, want mij was het ook al opgevallen vanaf dag 1, alleen heb ik er verder niks over gezegd. Ik snap niet waarom iedereen daar zo enorm over struikelt dat N K daar een opmerking over maakt. Dit was goed bedoeld. Wees blij dat sommige mensen kritische opmerkingen durven te maken en niet alles voor zoete koek slikken. En blijkbaar was Albert zich er niet van bewust en hij heeft nu dan ook netjes z'n avatar dan ook aangepast. Prima toch?

Ook daar liggen we mijlen ver uit elkaar.
Dat iemand kritisch kijkt naar iets vind ik helemaal prima.
Maar om iemand alleen een nutteloze reactie te geven wat helemaal totaal niets met het topic heeft te maken, en vervolgens maar dan ook nergens de TS te helpen met zijn probleem gaat mij een tikje te ver.

EDIT
Mijn laptop kan niet helemaal tegen de warmte vandaar dat mijn post nog niet compleet was.
Nope, de $_POST variabelen bestaan alleen die ene keer dat je het formulier verzonden hebt. Dat is immers de enige keer dat er informatie 'gepost' is ;-)
Jongens, laat maar... IK HEB HET!!!!

Ik gebruikte de hele tijd header("Location: index2.php",true,200); maar het moest zijn

header("Location: index2.php"); omdat hij nu niet meer in een oneindige loop zit. Toch hartstikke bedankt voor jullie hulp en tijd, word altijd erg gewaardeerd :)

Oh en over dat swastika gedoe, ik heb een ander pic genomen
Nee, zolang je dat met header(location: ....) doet niet
Albert de Wit op 19/08/2012 16:35:24

Jongens, laat maar... IK HEB HET!!!!

Ik gebruikte de hele tijd header("Location: index2.php",true,200); maar het moest zijn

header("Location: index2.php");

Pffffffffffffffffffffffffffffff. In de 1e reactie op jouw openingspost stond de juiste formulering van header al.

Daarom ook mijn vraag verschillende keren wat je aan code had/hebt en niet 'ongeveer' en als test-code.
sorry, volgende keer zal ik daarmee duidelijker zijn
Tja wat wil je als je op je avatar aangevallen wordt!
PS:
De mijne lijkt op popey
Albert, dat geeft niet.
Ben blij dat je er zelf bent uitgekomen.
Misschien in jou geval is het beter om exact de code te posten wat je hebt gedaan.
Dan krijg je misschien de opmerking dat het teveel is, maar beter 20 regels teveel dan 1 te weinig.

Overigens, nog een kleine tip:
Bij html tags gebruik je double quotes.
Ik zie je regelmatig in dit topic verkeerd doen.
Dus als je bijvoorbeeld een html form maakt dan moet dat als volgt:

<form method="post" action="iets.php" >
<input type="text" name="email" value="" />
<input type="submit" name="submit" value="posten" >
</form>



Tja wat wil je als je op je avatar aangevallen wordt!
PS:
De mijne lijkt op popey

+1 :)
ah, ik gebruikte html altijd met single quotes.

<input type='text'>

echo "<input type='text'>";

ik zal dat mezelf wel aanleren.
Nee het moet exact andersom:

<?php
echo '<input type="text" name="email">';
?>

Dat is een beetje het nadeel van php.
Een string kan met double quotes en single quotes.\
Leer je zelf aan dat single quotes altijd goed is.
Want zo weet je ook wanneer je variabelen buiten quotes moet zetten.

<?php
echo '<input type="text" name="email" value="'.$var.'">';
?>

Als je het ooit verkeerd om doet dan zou je in dit geval letterlijk $var als output hebben. ;)

Nog beter is om html en php van elkaar te scheiden:


<input type="text" name="email" value="<?php echo $var;?>">

Reageren