Aan de heren van de redactie.
In dit topic...
http://www.phphulp.nl/php/nieuws/mozilla-brengt-firefox-versie-16-uit/282/
... wordt aangegeven dat er berichten zijn verwijderd.
Ik wil dit onderwerp graag even uitlichten, dus vandaar dat ik er een apart topic van maak.
Ik weet niet of er inderdaad berichten zijn verwijderd, maar mocht dit zo zijn dan wil ik hier graag hetvolgende over zeggen.
Het is wat mij betreft GEEN goed idee om berichten volledig te verwijderen. Ten eerste zorgt het voor verwarring (hé, waar is dat bericht ineens gebleven) en ten tweede is het een belediging voor degene die moeite heeft gedaan om een bericht te schrijven (ongeacht of je het als redacteur wel of niet eens bent met de inhoud van het bericht).
Mocht een bericht irrelevante / off topic informatie bevatten, dan mag hier uiteraard op gereageerd worden. En mocht een bericht aanstootgevende informatie bevatten, dan mag de betreffende informatie worden weggehaald door een redacteur. Echter, meldt dan wel even:
- dat het bericht is aangepast
- waarom het bericht is aangepast.
Moraal van het verhaal: verwijder niet zomaar berichten en als je als redacteur iets aanpast, geef dit dan aan en vermeld ook de reden van de aanpassing.
Hopelijk gaat het vanaf nu beter!
5.784 views