Hallo,
Ik ben Joep de Jong (12 jaar oud)
en heb een eigen website.
Daar help ik mensen met computer problemen,
en maak ik websites's voor mijn klanten.
Ik zou graag willen weten of er nog fouten in mijn website zitten,
en of jullie nog tips hebben.
Ik weet al wel dat de kleuren te vel zijn van een review op een andere site.

Groet,
Joep de Jong

Om de snelheid wat te verhogen zou ik eens gaan monitoren wat Joomla in dit geval doet. Ik heb het idee dat er nogal wat modules in zitten die niet al te optimaal geschreven zijn. Let op met het gebruik van systemen als Joomla en externe modules. Deze zijn opensource en regelmatig door minder kundige mensen geschreven, waardoor er veel modules lek zijn of slecht geprogrammeerd.
Volgens mij mag je tot €6.000,- verdienen zonder er belasting over te betalen. Ik weet dit niet helemaal zeker. ook weet ik niet of je dan wel producten mag aanbieden, of dat dit is als het een vriendendienst is.
Lekker duidelijke beschrijvingen!

>> - Photoshop: € 2,50
Als je Photoshop voor 2.50 hebt heb ik er wel interesse in, kan ik ook illustrator bij jou bestellen?

>> - Powerpoint: € 5,-
PowerPoint voor 5 euro??

>> - Gratis Logo: € 45,- **
Gratis == 45 euro?

>> - Sidebar € 7,50
Een sidebar? Dat is gewoon een leuk divje aan de zijkant, waarom zou iemand dat willen bestellen??

>> - Template: € 20,-
>> - Voorbeeld Site: € 10,-
Wat is het verschil tussen een template en een voorbeeld site?

[hr]

Nee, ik vind het geweldig dat je nu al zo enthousiast bent. Maar helaas heb je voor het bedrijfsleven iets meer nodig dan enthousiasme. Blijf lekker zo doorgaan, leer goed en besteed ook nog wat tijd met je vriendjes op het voetbalveld. Dan ga je het nog ver schoppen!
lijkt wel oplichting voor zo weinig geld, en zonder contract..
Let ook even op je Nederlands:

U hoeft het formulier maar 1 keer in te vullen per bestelling, als het niet is gelukt komt er een fout melding

Dus krijgen ze een foute melding? Dan moet je toch die melding aanpassen in de juiste?
Harry hogeveen op 24/10/2012 13:46:16

Je hebt ook taalfouten op je site staan. Zoals woorden die zouden moeten eindigen met dt heb je met een d geschreven. En er zijn wat typfouten.
Het lijkt misschien wat "nerdy" om dit te zeggen, maar het is toch een verbetering als je het even aanpast.
Ook zou ik idd iets aan het design doen en opletten voor de belastingdienst.
En misschien de lijst met tutorials enzo wat uitbreiden.


Hé, dan was ik het tenminste niet die dat zou zeggen.
Ik vind je website niet erg mooi. Ik zou echt iets aan die kleuren doen.

Een achtergrondmuziekje voor € 5,-? Alsjeblieft zeg.. Maak een website over je hobby maar zet dit even uit je hoofd.

Het klopt overigens wel wat je zegt, je mag een x bedrag per kwartaal bij verdienen. Ook als je geen bedrijf bent en het niet opgeeft.
Volgens mij is dit dezelfde discussie als een tijd geleden, je MAG inderdaad een klein bedrag p.j. bijverdienen, maar je MOET dit ALTIJD aangeven bij de belastingdienst en daar hoef je geen belasting over te betalen.

Als je een soort 'webshop' hebt MOET je inschreven zijn bij de KvK.

Voor de rest hoop ik dat je het zelf ook als een grap beschouwd en niet gaat verwachten dat mensen die je niet kennen daadwerkelijk een site bij je gaan 'bestellen'.
Dan heb ik een vraag die volgens mij nog niet gevraagd is: Waarom een .com domein? Je hele site is Nederlands, waarom een .com domein?

Ook is je site behoorlijk traag voor de content die erop staat, wisselen van pagina's duurt veelste lang. Over de lay-out hoef ik niets te zeggen, dat is al gedaan door de andere leden.

Maar je kunt goed zien dat je nog maar 12 bent. De bedragen die jij noemt is veel geld voor een 12 jarige, maar in het bedrijfsleven zijn dat 'lachertjes'.

Reageren