Ik heb al een tijdje een VPS met een enorm slechte up-time. (meer down dan up). Star-hosting.nl is ook niet bekend als registrar op SIDN.nl terwijl ze wel .nl aanbieden. Ik wil weten of iemand op PHPhulp daar ook slechte ervaring mee heeft.
Dat dus. Heb je het al even aan het team daar gemeld?
Op zich kunnen we daar wel over meedenken als Koen wat meer info over geeft.
Gok zomaar dat het gaat over een windows VPS, vraag me niet waarom ik dat denk, het is gewoon een ingeving.
?
Onbekende gebruiker
01-12-2012 19:34
gewijzigd op 01-12-2012 19:35
De downtime kan liggen aan Star-hosting.nl, maar ook aan de configuratie van de vps zelf :), dus ik ben eigenlijk benieuwd wat de reden is waarom de ts downtime heeft.
Overigens maakt het niet uit in welke omgeving de vps draait (windows / unix).
De downtime kan liggen aan Star-hosting.nl, maar ook aan de configuratie van de vps zelf :), dus ik ben eigenlijk benieuwd wat de reden is waarom de ts downtime heeft.
:) precies.
Daar ben ik dus ook benieuwd naar.
Op zich of het windows of linux is is van belang voor de mensen die antwoorden.
Zo kunnen we gerichter naar een eventuele oplossing zoeken.
Om een hoster maar meteen te bestempelen met het kaartje slecht is denk ik dan ook niet meteen op zijn plaats.
Star hosting 'zegt' dat ze bezig zijn met mijn betaling. Dat zeiden ze 3 dagen geleden. Ze voeren geen flikker uit!!!!
Beetje niet echt goede reactie lijkt mij. Als je een andere hosting wilt zoek je er maar 1, maar zo'n reactie voegt niks toe en er is in dit geval toch ook niks om boos over te zijn?
Vaak heeft een bedrijf wel meer te doen dan 1 taak afhandelen. Soms hebben bedrijven niet de mankracht om alles tegelijkertijd uit te voeren. 3 dagen geleden, in het weekend is 80% van de nederlandse bevolking vrij, en dus heb je deze mail vrijdag gekregen. Dat betekend dat iets vrijdag in de TODO lijst is gekomen en ze dus vrijdag eraan konden werken, mocht alles voor je klaar zijn. Vaak betekend het dat ze er maandag of op zijn laatst dinsdag aan werken. Dus niks om boos te worden, zo werkt het bedrijfsleven nou eenmaal.
Kijk dus er is geen downtime probleem maar een betaling probleem.
Dat is heel wat anders.
Dat betekend dat iets vrijdag in de TODO lijst is gekomen en ze dus vrijdag eraan konden werken, mocht alles voor je klaar zijn.
Daar ben ik het niet helemaal met je eens Wouter.
Laten we er even vanuit gaan dat de betaling al wel is gedaan, dan is het niet meer dan normaal dat deze even gecheckt word en vervolgens en fiat word gegeven dat deze is aangekomen.
Als het zo is dat de betaling pas op vrijdag is gedaan, ja dan is het logisch dat deze nog niet zichtbaar is voor de hoster Koen.
Maar dan snap ik niet dat je het zover hebt laten komen.
Gangbaar is dat je 30 dagen de tijd krijgt om te betalen, wat dus betekend dat die ruimschoots is overschreden.
Dan is het dus de hoster niet die in gebreken is gebleven, maar jij.
En dan is het ook niet meer dan normaal dat de VPS eruit word gehaald.
Heb even geduld, kan hooguit een paar dagen duren.
Ene de leer voor de volgende keer, op tijd je betaling doen... ;)