Hey allemaal,

Ik had ff een vraagje. Als iemand z'n email adres post, doet 9 van de 10 mensen naampje [at] domeinnaam (punt) nl. Waarom doet bijna niemand meer: [email protected]?
Ik dacht eerst namelijk dat @ en .nl geblockt waren op het forum :s en dat iedereen toen dit [at] (punt) nl ging doen.
nice !
kunnen de nieuwste spambots eigenlijk ook base64'en?
als het aan mij lag, en ik maakte ze, dan wel. Maar ik denk dat het te veel tijd kost om alle pagina's af te zoeken, en iedere mogelijke string te base64_decode()'en.
In principe kun je zelf ook nog een willekeurige string voor het emailadres zetten voordat je hem codeert. Als je hem dan decodeert, krijg je [email protected]. Dus dan denkt de spambot (als hij kan decoderen) dat dat het emailadres is.
En in het plaatje-script zet je dan gewoon dat hij de eerste zoveel letters van het script af moet halen...

Reageren