Ik zat zelf te denken om opnieuw te kijken of we opnieuw leven kunnen blazen in een gezellige meeting waarbij wel elkaar eens een keertje in-real-life kunnen ontmoeten, biertje drinken, met elkaar een praatje kunnen maken, lolletje maken.

De vorige keren liep het topic op niks uit, maar van fouten maken leren we natuurlijk. ;)

Ik zat zelf te denken om de meeting een plekje in de zomermaanden te geven. En bij voorkeur op een gezellig terrasje in Nederland. Wie heeft er zin in, en voor welke locatie/omgeving gaat je voorkeur naar uit?

Alles is nog niet definitief en zeker en daarom wil ik even weten wat jullie verwachtingen ervan zullen zijn.

Uiteraard kunnen we niet aan iedereen zijn verwachtingen voldoen, maar bij een succes dan kunnen we later natuurlijk kijken voor een andere locatie die ook voor de anderen weer geschikt is.

Dus, wat denken jullie ervan?
Een leuk idee Aar.

Ik moet er wel direct bij zeggen dat ik op zich best op een dergelijke meeting wil verschijnen maar ik merk altijd ook dat het aan de andere kant ook minder belangrijk is in een druk leven. Ik bedoel dus dat zo een 'vrijblijvende' meeting al snel weggedrukt wordt door een andere (belangrijkere) gebeurtenis.

Maar als ik kan dan lijkt het me zeker leuk. Nog mooier is het als er tevens iets te leren valt.
Frank heeft het treffend verwoord.

Het idee is uiteraard leuk, maar een vrijblijvende meet & greet strandt te vaak op praktische bezwaren als dat je bijvoorbeeld een halve (werk)dag kost en 200 km autorijden.

Net als met nieuwjaarsborrels eigenlijk. Als je wilt, kun je als ondernemer de eerste weken van januari elke avond naar twee feestjes, maar de meeste laat je dan toch lopen.
Een meeting in de vorm van een lezing of workshop zou ook leuk zijn, maar dat is toch wat lastiger te regelen. Waar is de locatie? Waar houd je het over? Welke sprekers komen er?
Misschien iets om een andere keer naar te kijken met het gehele team van PHPhulp.

Mij gaat het gewoon om even lekker in real life te 'socializen' en elkaar eens in het echt te zien en een babbeltje met elkaar te maken.
Aar,

Heb je al enig idee waar je dat zou willen organiseren? (midden van het land lijkt mij voor de hand liggen).
En aangezien het een simpele horeca gelegenheid gaat worden (95% kans) Kunnen diegene die willen komen misschien het beste aangeven wanneer zij kunnen.
Ookal ben ik (nog) niet zo heel actief op dit forum, zou ik het wel leuk vinden. Amsterdam zou mijn voorkeur hebben.

Groetjs, Iris
Een cafeetje valt wel te regelen ergens, maar eerst wil ik weten hoe meerderen tegen dit idee aankijken.
Dan zal ik even een poll openen voor de locatie en een planner voor de datums.
Wanneer je het echt op een terrasje wilt doen, zorg dan dat je op zijn minst een redelijk alternatief achter de hand hebt in de zeer nabije omgeving voorhet geval het slecht weer is.
Niets zo vervelend als dat het gecancelled wordt vanwege regen.

Ik las net iemand met de voorkeur voor Amsterdam, mijn voorkeur gaat naar Rotterdam :D



Pipo Clown op 02/02/2015 14:34:10

Ik las net iemand met de voorkeur voor Amsterdam, mijn voorkeur gaat naar Rotterdam :D


Doe dan maar Leiden (tussenin) dan kom ik lopend.
- Aar - op 02/02/2015 12:10:18
Mij gaat het gewoon om even lekker in real life te 'socializen' en elkaar eens in het echt te zien en een babbeltje met elkaar te maken.
De locatie bepaalt wel een beetje de insteek ja. Als ik op een terras zit wil ik het ook niet per se over PHP gaan hebben :).

Misschien trekt dit juist mensen aan die hopen dat een probleem wat sneller opgelost wordt (is mss wel een idee als uitbreiding op de phphulp ondermening) :).

Het hoeft ook niet per se IRL te zijn, ook zou je kunnen denken aan chat/voicecomm/videoconference (irc/mumble/skype) of wat men tegenwoordig ook gebruikt.

Ik weet nog die van een jaartje of 8 terug :) good times good times

Reageren