Ik ben al enkele dagen aan het zoeken of er een mogelijkheid is om via php een pagina naar pdf te krijgen.
Het idee is zo, ik heb het in mijn windows programma toen zo gemaakt, dat als iemand op afdrukken drukt dat de pagina word afgedrukt en dat een copy als pdf cq image in een map word opegslagen.
Nu wil ik dit ook via mijn webpagina maken, dus drukt iemand op afdrukken dat ook de pagina word opgeslagen.
Nu kom ik ook diverse dingen tegen maar ik krijg ze van geen 5 cent werkt.
Is er iemand hier die mij kan helpen hoe dit te krijgen?
En nee heb echt google afgezocht en van alles geprobeerd, dus ik vraag serieuze hulp.
Ik ben al zover dat hij via die exec command de pdf aanmaakt, maar helaas gaat het fout daarbij want die file is steeds beschadigd zegt die.
terijl de command promp het wel gaat.
Ga straks nog even verder kijken, jammer dat hier niet iemand is die mee test, dat was stukken makkelijker geweest.
Op de commandline heb je rechten die voor de exec heel anders of niet aanwezig zijn. Linux is veel strenger dan Windhoos. Waarschijnlijk eerst deze twee syntax/rechten problemen oplossen:
1. Het routeren van de error op exec (linux) level.
(overigens zou de tip van Ariën met het $output argument ook moeten werken)
2. Het schrijven van de pdf en de error daar waar het rechtens mag voor userproces www-data zie in de code hieronder /????/. Vervang de vraagtekens door de juiste dir
@Ariën.:
Ik krijg geen melding, zie bv. wel de pdf maar als je die wil openen krijg je de melding dat hij beschadigd is.
de functie is o.a. al een flinke probeersel om diverse methodes te testen van die html naar pdf.: