Hallo allemaal,

ik ben bezig met het redesignen van een website voor een reclamebureau. Wat vinden jullie er tot dusver van?

redesign reclamebureau
Lees dan even mijn vorige post, daar staan 2 ideetjes in.. Ik weet niet of het wat is, omdat ik de opzet van het bedrijf niet ken, maar voor een groter bedrijf kan ik me voorstellen dat het handig kan zijn.
Ik zie je vorige post inderdaad. Dat zijn mogelijkheden die ik de klant kan voorleggen, maar dat betekent dan uiteraard wel een aanpassing op de offerte ;-)
Tjah, dat is logisch, maar als het hun zelf werk scheelt, verdient zich dat ook weer terug :) Ik zal nog eens verder denken, en even zoeken in m'n schoolprojecten, we hebben ooit zoiets gedaan voor ook zo'n gespecialiseerd bedrijf.
Als ik nog wat tegenkom aan opties (scholieren zijn vaak heel creatief met het bedenken van mogelijkheden) dan hoor je dat van me.
Heel graag, Robert!
Valt me net op, maar is dat plaatje nu wel zo toepasselijk bij bewegwijzering? Als er nu nog een pijltje stond naar haar kan ik het me voorstellen, maar ik zie hier alleen maar het punt waar ik naar toe moet, niet hoe ik er kom...
ROFL :)))

Twee opmerkingen verder (heb het vluchtig doorgelezen, weet niet of het de revue al gepasseerd is):
- De linkjes onderaan (home en contact) hebben aan de bovenkant iets teveel padding lijkt het.
- Bijna niet te voorkomen, maar op sommige pagina's moet ik een heel klein stukje verticaal scrollen. Ikzelf probeer dat altijd op te lossen door te spelen met line-height of div-breedtes bv., omdat ik het niet heel netjes vind. Het stoort verder niet, maar het viel me op en misschien dat je er iets mee kan :)

Verder erg nette pagina, vooral de list-images geven er wel een 'lick' aan.

Browser: Firefox Linux, 1280x1024 op 19".
@ Kasper: ik zou de breedte van de container div nog wel iets groter kunnen maken denk ik. Die padding in de footer ga ik even naar kijken.
Jan Koehoorn schreef op 25.09.2006 22:17

Tip: Kijk eens of je van de bullets van de <ul> andere images kunt gebruiken, bv. het symbool (oogje) dat om de o van 'letterOp' staat. Is weer eens wat anders, zonder te veel design te willen gebruiken.

Ga ik even proberen, goeie!
Leuk gedaan! Is weer eens wat anders. Ben benieuwd wat de opdrachtgever er van vindt...
doe mij zon bewegwijzering :)
@ Frank: ik heb de site zoals hij nu is naar de opdrachtgever gestuurd, dus ik krijg binnenkort wel te horen wat hij er van vindt.

@ Wes: ja, nice touch he?

@ Lissy: dank you!

Reageren