hey,

Hoeveel vuurwerk koop jij zelf?
En hoeveel koop jij in totaal met je familie?

Gr,
Jonathan.

Ikzelf: € 30,00
Gezin: € 60,00
Ik haal zelf geen echt vuurwerk, waarschijnlijk gaan we iets maken wat lijkt op rookbommetje bij een maat in de straat wordt ook altijd voor honderden euro's afgestoken daar mooi kijken :-) besteed mijn geld wel int cafe.
Zo'n 15 euro
Gezin verder niks ;-)
Ik doe er niet aan.. Ik heb dan feest dus heb besloten om het geld maar in me studie te stoppen :-)

Heb voor me studie namelijk een Dell XPS m1710 gekocht..
Zo heb je dus officieel een excuus om zoiets te kopen :-p

En me familie?
Me broertje voor 75,- en voor de van het gezin rest kan het gestolen worden.

[edit]Typo [/edit]
Ik altijd op de wc pot. Tijdens nieuwjaar knal ik kurk uit de champagne fles, ff spuiten, en dan zippe!!!
PHP Newbie schreef op 22.12.2006 15:57
De overburen schieten ieder jaar voor zeker 7500 de lucht in, als het niet meer is.


SCHANDALIG!! Sorry dat ik het zeg
Als ze nou eens wat minder afsteken en dat geld gewoon aan phphulp.nl geven.... dan kan phphulp nog beter worden :-) En dat is blijvend.... vuurwerk niet :O

hahaha :)

gr, tim
Met nieuwjaar ben ik bij vrienden en ik denk dat ik om 12 uur al zover van de wereld ben dat ik snel in een coma zal liggen. Maar ach, het is leuk.. alleen het is maar voor even, dus wat heb je eraan?

Je kan beter niets kopen, bespaard je geld en er kan je niets overkomen.
De laatste keer dat ik vuurwerk kocht kocht ik zoveel (voor geloof 75 gulden nog) dat ik van 's morgens een uur of half11 tot 's nachts half 3 aan het knallen ben geweest.
Sindsdien heb ik helemaal genoeg van vuurwerk, en dus ook geen cent er meer aan uit gegeven. Het gezin geeft ook al jaren geen geld meer uit aan vuurwerk. Er wordt overal wel genoeg afgestoken. Het hoeft voor mij niet zo.
Ik €0,00,-
Gezin €0,00,-

Ik kijk wel bij wat vrienden en de buren.
Die hebben voor ongeveer 500 euro aan vuurwerk.

Mijn geld kan ik beter voor mijn studie gebruiken.

Reageren