Is het niet een idee om op de nieuwe PHP Hulp postcount gewoon te verwijderen en daarvoor in de plaatst tekens per post?
Ik bedoel dat alle tekens van al je postst bij elkaar getypt worden en dat gedeeld wordt door je aantal posts? Zo krijg je een betere verhouding en dit heeft denk ik ook meer waarde.
Maar iemand die hier voor het eerst komt en een topic opent met een post van 1000 tekens telt natuurlijk even niet..
Omdat iemand veel postcount heeft betekend niet dat deze persoon automatisch alwetend is. Dit is een vrij forum, iemand die net binnenkomt kan prima meer kennis hebben en antwoorden geven waar je een stuk meer aan hebt , dan bijvoorbeeld iemand met 15271 posts.
Wat jij wil heb je hetzelfde probleem, het is totaal niets zeggend. Je moet net iemand tegenkomen die een antwoord heeft op je vraag. Een hoog of laag postcount heeft daar net zoveel mee te maken als G.W.Bush met intelligentie
Een hoog of laag postcount heeft daar net zoveel mee te maken als G.W.Bush met intelligentie
Bingo. ;-)
?Onbekende gebruiker
01-07-2008 14:41
SanThe schreef op 01.07.2008 14:06
[quote='GaMer13 schreef op 01.07.2008 13:51']SanThe post niets anders dan de 'Bump-mod-break'.
Beter opletten.[/quote]
Hehehe, misschien een idee om ipv het topic vol te 'spammen', een PM te sturen naar de bumper. (Nee, niet het auto-onderdeel ;) )
Nieuw bericht die geprobeert is te posten, maar die onder de bump regels valt
Zo maak je het gebruik eenvoudiger, het bumpen eigenlijk onmogelijk, maar hoeft iemand niet 2 keer hetzelfde te typen als die probeert te bumpen... Het bericht blijft zo compleet, zonder dat het topic omhoog komt :)
Of misschien bumpen onmogelijk maken, door te checken of de 24 uur al om zijn als hij degene met de laatste post is.
Verder, postcount boeit niet, iemand met 10 posts kan net zo goed info geven als iemand met 2000 posts. Postcount heeft als enige waarde dat je vrij actief bent op het forum met veel posts (en natuurlijk een lange tijd geregistreerd).