Is het niet een idee om op de nieuwe PHP Hulp postcount gewoon te verwijderen en daarvoor in de plaatst tekens per post?

Ik bedoel dat alle tekens van al je postst bij elkaar getypt worden en dat gedeeld wordt door je aantal posts? Zo krijg je een betere verhouding en dit heeft denk ik ook meer waarde.

Maar iemand die hier voor het eerst komt en een topic opent met een post van 1000 tekens telt natuurlijk even niet..
Omdat iemand veel postcount heeft betekend niet dat deze persoon automatisch alwetend is. Dit is een vrij forum, iemand die net binnenkomt kan prima meer kennis hebben en antwoorden geven waar je een stuk meer aan hebt , dan bijvoorbeeld iemand met 15271 posts.

Wat jij wil heb je hetzelfde probleem, het is totaal niets zeggend. Je moet net iemand tegenkomen die een antwoord heeft op je vraag. Een hoog of laag postcount heeft daar net zoveel mee te maken als G.W.Bush met intelligentie
Je zit niet echt te wachten op iemand die niet weet wat postcount betekend toch?
wes schreef op 01.07.2008 14:09
Een hoog of laag postcount heeft daar net zoveel mee te maken als G.W.Bush met intelligentie

Bingo. ;-)
SanThe schreef op 01.07.2008 14:06
[quote='GaMer13 schreef op 01.07.2008 13:51']SanThe post niets anders dan de 'Bump-mod-break'.

Beter opletten.[/quote]
Hehehe, misschien een idee om ipv het topic vol te 'spammen', een PM te sturen naar de bumper. (Nee, niet het auto-onderdeel ;) )
als je gewoon niet bumpt, hoeft er ook niemand het topic vol te gaan 'spammen'.
Of gewoon in een nieuw systeem bij een bump binnen 24 uur automatisch achter de eerdere post plaatsen :)
Posten in hetzelfde topic na een eigen post geheel onmogelijk maken. Dan ben je van het hele gezeur af.

Edit: Binnen 24 uur dan wel.
idd, een anti-flood, maar dan met een tijdslimit van 24 uur :O
Beetje onzinnig toch, je kan dan toch in een

edit: 01-07-2008 15:22

Nieuw bericht die geprobeert is te posten, maar die onder de bump regels valt


Zo maak je het gebruik eenvoudiger, het bumpen eigenlijk onmogelijk, maar hoeft iemand niet 2 keer hetzelfde te typen als die probeert te bumpen... Het bericht blijft zo compleet, zonder dat het topic omhoog komt :)
Of misschien bumpen onmogelijk maken, door te checken of de 24 uur al om zijn als hij degene met de laatste post is.

Verder, postcount boeit niet, iemand met 10 posts kan net zo goed info geven als iemand met 2000 posts. Postcount heeft als enige waarde dat je vrij actief bent op het forum met veel posts (en natuurlijk een lange tijd geregistreerd).

Reageren