Het contentgedeelte is ook niet meer clickable daar boven, tabellen? Moest dus eerst m'n cookies verwijderen om dit topic te plaatsen.
?
Onbekende gebruiker
01-12-2009 14:30
SanThe schreef op 01.12.2009 14:23
[quote='Bas Kreleger schreef op 01.12.2009 13:41']Misbruik maar lekker ;-) Duurt niet lang meer voor de nieuwe PHPhulp!
Dat is een slim advies.
Deze site is al zo vaak zo traag als dikke .......
En nu daag je iedereen uit om de site plat te leggen door een overload aan requests. Slim.[/quote]
Dat is mijn punt dus ook.
Ik zie nu ook wel dat er alweer een reactie staat, maar daar kom ik dus nu niet bij.
Voor de gene die mij geloven, en die mij niet geloven:
Er draait bij mij hier, of ergens anders, geen server die requests naar phphulp doet.
Hier thuis staat mijn server geblokkeerd in de firewall om dit soort dingen te voorkomen (als je een foutje maakt en dan oneindig requests gaat maken o.i.d.).
Andere server gebruiken om phphulp te bestoken vind ik zonde van de bandbreedte én verkeerd server gebruik.
Verder vind ik het ook niet nodig om op deze manier Opera onder de aandacht te brengen. Iedereen weet vast wel dat ik Opera de beste browser vind. Op deze manier Opera aandacht geven vind ik niet goed / ga ik zelf niet doen.
Veel plezier met firefox 'laten winnen', het is geen wedstrijd. Het was nooit een wedstrijd. Die poll is en was zo onbetrouwbaar als wat.
?
Onbekende gebruiker
01-12-2009 14:30
Karl schreef op 01.12.2009 14:20
[quote='Chris Kortaan schreef op 01.12.2009 14:14']Mwah, die 1000 requests per minuut die hij nu extra krijgt handelt de server volgens mij gewoon goed af.
@Karl; klopt, maar jij was ook al eerder begonnen ;-) Hij heeft nu zo'n 12K bij gekregen, en nog maar 20K te gaan...
Ik weet niets over eerder begonnen....
Volgens mij was jij er ook vrij snel bij..
De server doet hier momenteel wel wat moeilijk...[/quote]
Neuh, pas net begonnen. Hier geen last van traagheid hoor, draai hem vanaf m'n server (en dus niet localhost). Server reageert hier gewoon goed.
@SanThe; zie het iig niet als uitdaging om de site plat te krijgen, mochten er dan ook écht problemen voordoen zal ik mijn scripts laten stoppen :-)
?
Onbekende gebruiker
01-12-2009 14:33
Stop dan.
Mensen hebben er last van.
Hier reageert phphulp.nl dus totaal niet.
Edit: Ik vind het wel jammer van Bas dat die niet direct gewoon die functionaliteit heeft uitgeschakeld...
Edit2: Als je zo nodig phphulp moet onderspammen. Doe het dan 's nachts, als mensen slapen. Dan hebben ze er geen last van.