Dan ben jij een uitzondering, welke provider heb je? 90% van alle particulieren abbo's zijn met dynamisch IP.
XS4ALL
Verder ga ik niet in discussie want alle punten die jij noemt zijn gewoon waar. Ik heb hier thuis inderdaad alles, mail, dns, ftp, http, https, imap, mysql en noem maar op.
Ja XS4ALL is dus een uitzondering, maar je betaald daar ook ietsjes meer als bij andere ADSL providers. Zeker wel een voordeel, ook de hulp en klantenservice etc is daar stukken beter!
Ja ik draai thuis ook alles, werkt super, maar vooral als je nog geen Linux kent niet aan te raden om daarmee te beginnen. Een normale webserver zou een mooie uitdaging moeten zijn.
[quote="Joey Schroder op 24/05/2012 13:44:18"]
Dat is ook de reden dat ik hier een webserver wil hebben.
ik denk dat de server bij jou er sneller uit zal liggen dan bij een goede hosting bedrijf ;)
[/quote]
Ligt eraan, Linux is velen maler stabieler als Windows, dus dat + punt heeft ie al. Verder hang je er een UPSje van 4 tientjes aan (eminent 400W) en kan hij toch goed blijven draaien hoor. De laatste keer dat mijn 'speel server' nu daadwerkelijk uit of gereboot is is alweer 2 Jaar 45 dagen geleden. En hij wordt telkens gebruikt.
Kwestie van goed koelen en Linux in GUIless mode runnen.
[size=xsmall]Toevoeging op 24/05/2012 15:26:58:[/size]
Ik heb van de unbuntu site de unbuntu 12.04 server gedownload en daar zit de optie in om een DNS, Apache, Mail server, PHP etc allemaal te installeren. Dan lijkt mij dat die het moet doen?