Ik ben namelijk op zoek in de website hier naar zo'n zelfde fout als die mijn script weergeeft Parse error: syntax error, unexpected< ik heb andere topics bekeken maar ik vind dat er geen duidelijke uitleg over staat
kan iemand mij verwijzen. ben op zoekt naar deze fout in mijn script.
Wat voor gevolgen zal dit hebben? stukje code verwijdert
Als je deze regel verwijdert, heeft dat geen effect. Het statement zelf checkt of een bepaalde variabele leeg is. Waarschijnlijk zou er iets wel of niet moeten gebeuren als dat zo is, maar aangezien die code er niet (meer?) is, is ook de check niet relevant en kan dus verwijderd worden.
Regel 7 verwijderd ik kan nu wel gewoon weer inloggen in de admin maar welke gevolgen zou dit hebben? nu kunnen er misschien 2 personen vanuit het zelfde ip adress kunnen inloggen ofzo
Regel 7 verwijderd ik kan nu wel gewoon weer inloggen in de admin maar welke gevolgen zou dit hebben? nu kunnen er misschien 2 personen vanuit het zelfde ip adress kunnen inloggen ofzo
Dat is niet goed te zeggen zonder de software beter te kennen. Het kan zijn dat die check op een leeg IP-adres een soort foutcontrole is op de gegevens die zijn opgehaald uit de database (al zou ik dat dan een regel eerder doen) maar het kan ook zijn dat een leeg ip-veld betekent dat er geen beperking zit op het IP-adres vanwaar je kunt inloggen als administrator.
Aangezien het leeg zijn van dat veld wordt behandeld als aparte conditie, zou ik verwachten dat het hoogstens kan betekenen dat je als administrator wordt beperkt in de adressen vanwaar je kunt inloggen.
ja dat lijk mij ook wel handig, ik zal eens proberen een update te doen, ik heb dit script overgenomen, en moest de update uitvoeren heb ik ook gedaan, vandaar de fout, de update moest nieuwe gegevens vervangen, zoals de admin er nu uitziet is ook niet de bedoeling, die zegt dat ik rechten heb, en zegt niet toegestaan in demo?
Door te proberen leer ik het snelst aar, maar inderdaad zal ik daar eerdaags toch maar mee beginnen het boek heb ik al aangeschaft, tijd, je moed er tijd voor vrij maken, je hebt gelijk