Ik ben al erg lang op zoek naar een webhost (gratis) maar schiet dus echt niet op! Maar nou dan toch maar weer op zoek naar een betaalde. Nou vond ik deze:
budgetwebhosting.nl
12 euro per jaar! Kei goedkoop, maar heeft iemand hier misschien ook ervaring mee of iets over gelezen? Als iemand deze host heeft wil ik graag de voor en nadelen weten en misschien een phpinfo bestandje vanaf de server zien?
Ik betaal voor mijn eigen website 4.99 euro voor 40GB in de maand. Alleen gebruik ik hoogstens 10. (Zat half jaar geleden aan minimaal 30GB per maand, maar dat project heeft nu een eigen server een vreet nu ongeveer 50 GB per maand).
Alleen heb ik het idee dat ik nooit aan mijn max kan komen met mijn server clocking :p
Ik zit bij mijndomein.nl. Werkt prima en snel. Normaal gesproken 29 Euro per jaar, maar nu een actie met 50% korting. Hieronder het pakket:
• Je eigen domeinnaam.
• 500 MB schijfruimte.
• Ongelimiteerd dataverkeer (Fair Use Policy)
• Uitgebreid statistiekenpakket.
• Ongelimiteerd aantal e-mail adressen.
• Standaard anti-virusbeveiliging.
• Webmailsoftware.
• Platform: Linux 2.6, Apache 2.0, MySQL 4.1, PHP 4.3, Perl 5.8.
• FTP toegang tot je website.
• Ongelimiteerd aantal subdomeinnamen per domeinnaam.
• 10 MySQL databases per domeinnaam.
• phpMyAdmin voor het beheren van je databases.
• IMAP en POP3 toegang tot je e-mail.
• Forwarding (doorsturen) en aliasing van elk e-mail adres mogelijk.
• Vakantie- of out-of-office bericht instellen.