Check dit filmpje en let dan goed op vanaf ongeveer 25 seconden. Dat eerste verkeersbord wat ze laten zien. Zou jij weten wat het betekent als je het zou tegenkomen?

Ik vind het vrij bizar dat zo'n onduidelijk bord straks gewoon in het straatbeeld verschijnt. Als het gaat om webdesign kennen we het begrip usability. Als ik dan zo'n verkeersbord zie, dan moet ik daar gelijk aan denken. Dit lijkt me namelijk helemaal geen goed voorbeeld van usability. Ik zou als ik het bord "live" zou tegenkomen niet direct weten wat ermee bedoeld wordt. Best wel erg als je nagaat dat het waarschijnlijk ontworpen is door een design-bureau dat daar heel veel geld voor heeft gekregen.

Kijk zelf maar of jij weet wat het bord betekent. Het gaat om het bord met de 2 pijlen erop.

http://www.omroepwest.nl/nieuws/02-12-2014/ken-je-ze-al-vanaf-1-januari-verschijnen-er-14-nieuwe-verkeersborden-het-straatbee
Ah oke ... da's niet fijn :-/

Reageren