Versio

PHP Kookboek

PHP KookboekDit boek is een bundeling van ruim 200 inspirerende recepten die u direct kunt toepassen bij PHP-ontwikkeling. Niet alleen wordt ieder recept duidelijk toegelicht, maar u krijgt ook de kant-en-klare code meegeleverd op cd.

Het PHP Kookboek zal ervaren PHP-ers het tijdrovende zoek-, test en experimenteerwerk besparen. Beginnende gebruikers zullen van de duidelijke voorbeelden en toelichting veel opsteken.
Een onmisbaar naslagwerk voor iedere PHP-er. Geschikt voor PHP 5 en PHP 6.

Ward van der Put is auteur en co-auteur van meer dan dertig computerboeken, over uiteenlopende onderwerpen, waaronder Windows, Office en PHP. Daarnaast is hij oprichter van WinBooks®.

Details:

Titel:PHP Kookboek
ISBN:9789043017121
Auteurs:Ward van der Put
Taal:Nederlands

PHP Kookboek bestellen via Bol.com:

11 reacties op 'PHP Kookboek'

PHP hulp
PHP hulp
0 seconden vanaf nu
 
Gesponsorde koppelingen
Koen V
Koen V
4 maanden geleden
 
0 +1 -0 -1
Ik heb dit boek in de winkel gezien voor €69,95 en zou willen weten of het de moeite waard is. Heeft iemand dit boek al gelezen?
Obelix en Idefix
Obelix en Idefix
4 maanden geleden
 
0 +1 -0 -1
Blader er eens door heen en kijk hoe e.e.a. beschreven wordt t.a.v. selecteren gegevens (* of velden benoemen), foutafhandeling (is het er, 'or die'-constructie of echte foutafhandeling), worden er oude functies (ereg(i)) gebruikt, wordt input gecontroleerd/beveiligd weggeschreven naar db, etc.
Als velden worden benoemd bij een query, goede foutafhandeling en beveiliging/controle is opgenomen en er geen oude functies gebruikt worden _kan_ het de moeite waard zijn.
Ook daarvoor geldt: blader er door heen. Wat ken je? Wat ken je niet? Heb je dat nodig? Staat het (duidelijk) beschreven?
TJVB tvb
TJVB tvb
4 maanden geleden
 
1 +1 -1 -1
Een boek dat het heeft over PHP 6 trek ik al standaard in twijfel. Daar is nog heel veel onduidelijkheid over.

En de tekst over het boek direct kopiëren van bol.com heeft denk ik ook geen toegevoegde waarde.
Als je nu opschrijft wat je er zelf van vind dan heeft dat een toegevoegde waarde.
Koen V
Koen V
4 maanden geleden
 
0 +1 -0 -1
Ik heb het boek pas net gekocht, maar tot nu toe ben ik er aardig tevreden over. Er wordt veel uitgelegd en er is ook genoeg theorie. Bijvoorbeeld over iets makkelijks zoals de het laten zien van het huidige jaar, wordt er veel over uitgelegd, 5 pagina's. Er wordt daarbij onder andere uitgelegd wat er beter is en over de tijdzone instellen. Er worden geen verouderde functies gebruikt en soms is er een or die() afhandeling, maar soms stuurt het script een 500 Internal Server Error als het fout gaat. Er wordt ook uitgelegd over dubbele en enkele quotes en variabelen worden buiten de quotes gehouden.
Reshadd farid
reshadd farid
3 maanden geleden
 
0 +1 -0 -1
dit boek lijkt mij ook wel wat ben je er nog steeds tevreden over? en hoe zit het met de punten die obelix voorlegt?
Kris Peeters
Kris Peeters
3 maanden geleden
 
1 +1 -0 -1
Het zou me verwonderen dat een boek over php 6 nog deprecated materiaal gebruikt, maar je weet nooit.

Het andere ding is de onduidelijkheid over php 6 zelf.
Een boek kan er niet aan doen dat php 6 nog zou veranderen, ten opzichte van wanneer het boek geschreven is ... maar je zit er dan wel mee opgeschept.
John D
John D
3 maanden geleden
 
0 +1 -0 -1
Ward van der Put is auteur en co-auteur van meer dan dertig computerboeken. Een broodschrijver dus. Maar is hij ook goed in php of is het een boek vol knip en plakwerk met hier en daar nog flink wat deprecated? Bijna 70 euro is niet niks.....
Robert van Roosmalen
Robert van Roosmalen
3 weken geleden
 
0 +1 -0 -1
Ik heb het besteld , ben benieuwd . AL zitten er wat foutjes in , altijd handig om er desnoods een beetje mee te stoeien , leer er altijd wel wat van
Jeroen vd
jeroen vd
3 weken geleden
 
0 +1 -0 -1
wanneer je het binnen hebt, zou je misschien je mening hierover kunnen geven? wat valt je op?
Robert van Roosmalen
Robert van Roosmalen
3 weken geleden
 
0 +1 -0 -1
dat ga ik zeker doen Jeroen
Robert van Roosmalen
Robert van Roosmalen
2 weken geleden
 
0 +1 -0 -1
Ik ben met het boek begonnen , op dreef zeg maar .
Het leest makkelijk en inderdaad staan er dingen in die ik anders zou doen , maar ik zie graag hoe andere dingen benaderen oplossen ed , kijk op visie.

Wat ik ook wel prettig vindt is dat ze bij het boek een cd-tje leveren met de scripts erop zodat je niet alles hoeft te typen om een script te testen/bekijken.

Ik zeg ( Boek is goed , prijs != kwaliteit ;-))

Om te reageren heb je een account nodig en je moet ingelogd zijn.

  • Details
  • Koen V
    Door:
    Koen V
  • 4 maanden geleden
  • 1.652 x bekeken
Get Adobe Flash player